gebe
  1. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

85/4 asker yolu bekliyorum

Konu, 'Türkiye Mehmetçik Bölümü' kısmında Laborant tarafından paylaşıldı.

asker bekliyorum asker yolu bekliyorum Selam benim gibi sevdiğinin dört gözle dönmesini bekleyen arkadaşlar..
    Sevdiğim 7 aralıkta teslim oldu bugün gidişinin 14. günü 1 haftalık izne gelmesine 14 gün teskereyi almasına 446 gün var. Gideli 14 gün oldu ama sanki bu bana 140 güne bedel çok üzgünüm arkadaşlar 460 gün nasıl geçecek çok merak ediyorum :( Bide hastalanmış 3 gün yatak döşek yatmış aklım kalbim beynim daha çok onda ve daha çok üzülüyorum
    sağımda solumda arkamda önümde gözlerimi her kırptığımda gözümün önünde kafayı yyicem yaaa gelsin artık çok özledimmm.....

Seni çok seviyorum ademm 15 ay değil bir ömür beklerim seni....
    şafak 446

Son düzenleme: 20 Aralık 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Oyyy canım arkadaşım benim kıyamam sana:(Allah kavuştursun balım sayılı gün çabuk geçer diyeceğim ama birde bekleyene sormak lazım demi ama.Beklemek kadar zor birşey yok.Sabır diyorum başka birşey diyemiyeceğim. Allah seni ademinden ayırmasın:)Hayırlı teskereler enişteciğime:D

3. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benm çok sağol sayılı gün çabuk geçer diye bende bilirdm ama malesef başa gelince bilinmiyor tatlım beklemek çok zor kardeşim gibi sediğim bir arkadaşımda 2 yıl önce sevdiğini askere göndermişti bana demiştki askerliğini yapmış birini bul beklemek çok zor oluyor aman ne olcak ya sayılı gün çabuk geçer dedim sonra ademi gördüm sevdim 1.5 yıl geçirdik ve onu ellerimle asker ocağına gönderdim ama aslında gururda duymuyor değilim askerde sevdğim var diye :) Allah raz olsun bebeğim Allahta seni sevdiğinden ayırmasın Amin canım tüm askerlermize hayırlı teskereler

Şafak 445

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı teskereler canım sayışı gün çabuk gecer derler

5. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şafak 445 hayırlı teskereler

6. özledim_seni

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şafak 444 :)

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hayirli Teskereler Canim.
    Allah sabir ve kuvvet versin her iki tarafada.

Kazasiz belasiz kavusursunuz insallah :)

8. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah çabuk geçer teşekkr ederim desteğiniz için :)

9. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tşk ederim

10. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ediyorum
    Allah razı olsun inşallah döncek desteğnz için herkese teşekkür ederim

11. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şafak 444

Bi gün daha eksildi hadi canım bekliyorum dönmeni...

12. özledim_seni

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şafak 444 :)

13. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yemin törenine hazırlanıyorlarmış çok yğun olduğu için 2 gün arayamadı bi aksilik olurda arayamam diye bugün için dün aradı çünkü bugün benim doğum günüm ama ne olursa olsun ynede ihmal etmedi hem sabah hemde az önce yine aradı çok mutlu oldum

ayrıca arkadaşlar benim yanlışım varmış o kağıdını aldıktan 3 gün sonra gitti o 3 günde asker olarak görünüyormuş bugün şafak 443 olması gerkiyordu ama gitmeden 3 gün önceside sayıldığı için Şafak 440 bu üç gün bana dünyalara bedel olan doğum günü hediyesi oldu seni seviyorum bitanem seni sevmekten hiç vazgeçmiycem...

14. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  15. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok mutluyum çok mutluyummmmm
    usta birliğinde nereye gideceği belli oldu Hataya gidyor çok mutluyum birincsi doğu olmadığı için ikincisi mersinde yaşıyoruz mersin hatay 3 saat amaaaa en önemlisi Hatay benim memleketimmm benim memleketime düştüüü :))) çok mutluyum Allahım sen büyüksün dualarımı kabul ettin güzel yere çıkardın Allah herkesn gönlündeki muradı versin yarabbim Allah herkesin sevdiğini böyle güldürsün .. Dualarım bütün askerlerimize Allah herkese rahat yerler nasip etsin kazasız belasız inşallah

Şafak 437

Son düzenleme: 26 Aralık 2009
85/4 asker yolu bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kilo vermenin 4 kısa yolu..!!

kilo vermenin 4 kısa yolu..!!

1- Tamamen unutun Sık yediğiniz, yağ oranı yüksek bir yiyeceği seçin ve onu 40 gün için tamamen unutun. Bu süre sonunda o yiyeceğin tadı ağzınızdan silinecektir. 2- Yiyeceklerinizin miktarını azaltın Her zaman yediğiniz miktarı indirin. Hala istediğiniz şeyi yiyor olacaksınız. Büyük bir ihtimalle kendinizi aç hissetmeyeceksiniz ve her gün esaslı bir şekilde kalori tasarrufu ettiğinizi...
  2. ada sahillerinde bekliyorum!herzaman yollarını gözlüyorum=)

ada sahillerinde bekliyorum!herzaman yollarını gözlüyorum=)

istanbuldan gökçeadaya nasıl gidilir istanbul cunda kaç saat ege sahillerinde bekliyorum istanbul gökçeada kaç saat semadirek adasına nasıl gidilir Türkiye’de turizmin kalbi Güney Ege ve Akdeniz’de atsa da tatil yapılabilecek adaların hepsi Kuzey Ege ve Marmara’da. Bu adaların her biri uzun tatil yapılabilecek güzellikte. Cunda Adası yemekleriyle, Bozcaada şaraplarıyla, Gökçeada tarihiyle,...
  3. 89/2 askerimin yolunu bekliyorum benimle beraber şafak sayarmısınız?

89/2 askerimin yolunu bekliyorum benimle beraber şafak sayarmısınız?

asker şafak haritası şafak haritası 89 2 kartları kartı hazırlama Ben asker nişanlısıyım nişanlım şuanda Hakkari ' de vatani görevini yapıyor.onsuz günler geçmek bilmiyor ama sabrediyorum nasıl olsa hayırlısıyla gelecek.... Rabbim bütün askerlerimizi kazadan beladan korusun Rabbim hepsini sevdiklerine biran önce kavuşmayı nasip etsin içinde bizide... benimle beraber şafak saymak isteyenler...
  4. 89/4 askerlerini bekleyenler..Doğacak güneşimizi beraber izleyelim

89/4 askerlerini bekleyenler..Doğacak güneşimizi beraber izleyelim

Sözlüm Bingölde asker .Gideli tam 173 gün oldu ve geriye 287 günümüz kaldı.89/4 askerlerini bekleyenler buyrun bu topikte beraber sayalım.Güneş bizim için doğsun:dilektut: 1 Gün Gelecek Bir Gün Kalacak:bayraks:
  5. Asker Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Önerileri Asker Yolu bekliyenler için

Asker Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Önerileri Asker Yolu bekliyenler için

Asker Sevgiliye Alınacak Doğum Günü Hediyesi Asker Sevgiliye Ne Hediye Gönderilir Asker yolu beklemek, çok zordur bunu iyi bilenlerden biriyim. Dilerim ki, RAB tüm askerleri, analarına ve tüm sevdiklerine bağışlasın. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda asker yolu bekleyenler için, asker sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır diyenler için, birbirinden yaratıcı ve faydalı bilgiler paylaşıyor...

Sayfayı Paylaş