Aşk Tarot baktıracaklar buraya (yanlızca ilişkisi olanlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanCA ben bu ay sonunda erkek arkadasımla bulusucam ve onu 1.5 yıldan berı hıc gormdeın o gun nasıl gecıcek cok merak edıyorum bana ne yapmam gerektıgı hakkında bılgı verırmısın ? ona çok farklı ve daha güzell gorunmek ıstıyorum :) nasıl gecıcekk acaba şimdiden cok tesekkur ederımm kolay gelsın :)

ben kova arkadaşım terazi burcu bu arkadaşlık nereye gider evlilik gözüküyormu aydınlatırsanız teşekkürler.

merhaba handanCA ben bu ay sonunda erkek arkadasımla bulusucam ve onu 1.5 yıldan berı hıc gormdeın o gun nasıl gecıcek cok merak edıyorum bana ne yapmam gerektıgı hakkında bılgı verırmısın ? ona çok farklı ve daha güzell gorunmek ıstıyorum :) nasıl gecıcekk acaba şimdiden cok tesekkur ederımm kolay gelsın :)

hani burçlar??? Arkadaşlar nolur dikkat edin biraz. Ben herkesi kafamda tutamamki.

Bu şekilde açıyorum artık...
Fazla ümitli olma bu karşılaşmadan. hoşuna gitmeyen şeylerde duyabilirsin. Yakın birkaç arkadaşınlada paylaşmışsın bu durumu ama çok dağıtma canım.

Herşeyini uluorta paylaşma. Bırak bi gör. Çok heyecanlısın anlıyorum ama üzülüncede çok üzülen bi yapın var.

Herşeyi önce kendinle paylaş. Mantıksal davranışlar. Akıllı cümleler kur. Sakın ima edici yada sıkıcı cümleler kullanma. Bu şekilde yapılacak konuşmaların sana artısı çok ama çok güzel olur.

ben kova arkadaşım terazi burcu bu arkadaşlık nereye gider evlilik gözüküyormu aydınlatırsanız teşekkürler.

Geçmişteki üzünntülerinden bir kurtul derim önce. Yoksa bu kafayla sağlıklı kararlar vermen zor canım. Gücünü toplamanın yoluna bak.

Çok güzel dönem ve fırsatlar yaklaşıyor sana. Umarım mantığınla güzel kararlar verirsin.
Ben evleneceğin kişiyi başka biri olarak gördüm. Şuan ki arkadaşın şimdi olmasa bile zamanla farkedeceğin problemleri seni yorabilir. Giyimine dikkat eden kendine bakan hoş biri.

Yakın bir zamanda hanede yaşanacak güzel bir para sevincide çıktı. Kendini ödüllendireceksin. Huzur seni bulacak. Bu dönem davranışlarını biraz daha kontrol altına alırsan dışındaki güzellik kadar içindeki güzelliğide etrafına farkettireceksin.

hani burçlar??? Arkadaşlar nolur dikkat edin biraz. Ben herkesi kafamda tutamamki.

Bu şekilde açıyorum artık...
Fazla ümitli olma bu karşılaşmadan. hoşuna gitmeyen şeylerde duyabilirsin. Yakın birkaç arkadaşınlada paylaşmışsın bu durumu ama çok dağıtma canım.

Herşeyini uluorta paylaşma. Bırak bi gör. Çok heyecanlısın anlıyorum ama üzülüncede çok üzülen bi yapın var.

Herşeyi önce kendinle paylaş. Mantıksal davranışlar. Akıllı cümleler kur. Sakın ima edici yada sıkıcı cümleler kullanma. Bu şekilde yapılacak konuşmaların sana artısı çok ama çok güzel olur.

tamam çok tesekkur ederım onun burcu aslan benmkısı koç... fazla umıtlı olma derken nasıl yanıı o gun guzel gecmıycekmı benı begenmıcekmı ?? ??? abla yaa ne olur cevap ver cunku bundan cok korkuyorum :(

Son düzenleme:
ablacım yine ben seni çoq sık raatsız ediorum sanırım bana 2.defa baqabilir misin?ben terazi burcuyum sevgilim yengeç bu aralar çoq tatsız şeyler olmaya başladı nereye kdr böle dewam edicek bunuda aşa bilcek miyis ve beni gerçekten sewio mu :((şimdiden tşkler..

merhabalar ben yengeç burcuym sevgilim ise balık.4 aylık bir ilişkimiz var...sevgilim çok kıskanç ve şüpheci bu huyu yüzünden çok tartışıyoruz.bu ilişki sürecek mi?

Merhaba Handanca,
bana da açılım yapabilirmisiniz? hayatımdaki kişinin burcu terazi benimki de terazi. bize ufukta evlilik var mı?
teşekkür ederim

ablacım yine ben seni çoq sık raatsız ediorum sanırım bana 2.defa baqabilir misin?ben terazi burcuyum sevgilim yengeç bu aralar çoq tatsız şeyler olmaya başladı nereye kdr böle dewam edicek bunuda aşa bilcek miyis ve beni gerçekten sewio mu :((şimdiden tşkler..

kesin bir kopuş yok ama derin yaralar açacak davranışlar doğuyor. Lütfen saygınızı kaybetmeyin. Yoksa alışkanlıktan ibaret kalacaktır ilişkiniz.

Canım ilişkini bu dönem bir değerlendir bakalım. Seni üzüyor gibi görüyorum. onu ciddi konuşmalarla kendine getir. Bu konuşmalar ağır değil aksine yapıcı konuşmalar olmasınada dikkat et.

Sevgine sahip çık ve onu koru. Bunuda ona ispatla. Aşırıya kaçan konuşma ve davranışların var onada dikkat et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri