gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Aaaaa Melekler Bizim Biblolarımızı Yapmışlar Gördünüz mü????

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Melek biblolar Melek biblo modelleri

Melekler bizim biblolari yapmislar yaaa.Ne hos ne masum duruyo ama.Salonda , mutafta, yatak odasinda , meleklerimizin, cocuklarimizin odasinda istediginiz köseye koyun.Biblolarin ifadeleri cok hos , cok anlamli.Tabi anlayana :D:D

nese355, LaViNYaM ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] Bu çok iyiymiş ya orkestrada kurulu :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    evet müzik severler icin falan da güzel.Ayrica orkestra bana ait sadece bana özel calarlar :789: kediler benim degil ama hahaha

4. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bende buna bayıldımm

5. barbie bebek

barbie bebek Forum Okuru

6. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
  7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    çok hoşlar her eve lazım :D:D

Aaaaa Melekler Bizim Biblolarımızı Yapmışlar Gördünüz mü???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerim biz şimdi ölünce ölmüş mü olacağız?

Meleklerim biz şimdi ölünce ölmüş mü olacağız?

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... Ne rahat, ne güvenli bir dünyaymış bu... Sıcak, ıslak, sevgi dolu... 'Öyle...
  2. Melek Biblolar ve Biblo Modelleri

Melek Biblolar ve Biblo Modelleri

melek biblo melek bibloları biblolar biblo modelleri Mobideko.Com siz meleklerin ismine yakışır bibloları incelmeye devam etmekte. Özellikle meleklerden oluşmuş ve satın alabileceğiniz biblo modelleri.. MELEK BİBLOLAR Diğer Modeller, ayrıntılar ve satın almak için lütfen TIKLAYINIZ
  3. Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü meleklerim?

Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü meleklerim?

Abajur modelleri İlginç tasarımlar Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü bilmiyorum ama ben görmemiştim meleklerim. Daha önce duvara yansıtma yapana aletler piayasaya girdi ama bunun farkı kendisinin abajur olması. Çok değişik abajur modelleri var ama benim gözüm bunda kaldı. Yatak odasının duvarına yansıtırsa seyrede seyrede uykuya dalmak güzel olurdu. Burun meleklerim projeksiyon abajur...
  4. Böyle aydınlatma gördünüz mü meleklerim?

Böyle aydınlatma gördünüz mü meleklerim?

Aydınlatma modelleri İlginç aydınlatma örneği Çok değişik aydınlatma modelleri var. Ama ben bu kadar ilginç bir aydınlatma modeli daha önce görmedim. Bunu evinde kullanmak isteyen çıkar mı acaba meleklerim? Bana adam asmacayı anımsattı. İnsanda intihar etme duygusu uyandırıyor sanki .Yok ben çok mu depresifim:) Yine de çocuk odaları için aydınlatma modeli olarak bunu kullanmamakta fayda...
  5. Böyle Perde Gördünüz mü meleklerim?

Böyle Perde Gördünüz mü meleklerim?

Manzaralı perdeler Desenli perde modelleri Benim için en önemli dekorasyon parçalarından biridir. bu yüzden evimize perde seçerken epey titiz davrandık. Her bir odada farkı perde modelleri seçtik. Sonuç çok içimize sindi. Bu resimli perdeleri ise çok eğlenceli buldum fon perde olarak kullanılsa daha hoş olur.

Sayfayı Paylaş