gebe
?

Abonesi Olduğunuz Dergi Var mı?

1. Evet var, devamlı takip ettiğim ve abone olduğum dergi/dergiler var

100,0%
  2. Hayır, dergi okurum ama farklı zamanlarda farklı şeyler okuyabilirim

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Dergiyle işim olmaz :D

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Abone Olduğunuz Dergi Var mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Melekler Mekanı sakinleri, dergi okur musunuz? Özellikle sevdiğiniz ve abone olduğunuz dergiler var mı? Yoksa farklı zamanlarda farklı şeyler okuyanlardan mısınız?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Abone Olduğunuz Dergi Var mı?
    Ben dergi okumayi cok severim ve almancadan bir dergiyede üyeyim ismi
    ''Bravo Girl'' her iki haftada geliyor eve...

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Abone Olduğunuz Dergi Var mı?

Ben de dergi okumayı sevenlerdenim. National Geographic, Cosmopolitan ve Sofra dergilerine aboneyim. Arada da bir sürü dergi alıyorum. Abone olmasam da Jeopolitik ve ASAM'ın dergilerini alıyorum. Sevdiğim insanların yazıları ve makaleleri oluyor.

Abone Olduğunuz Dergi Var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abone

Abone

Gazete, dergi vb.ye abone olan kişinin hayatının farklılaşacağı ve yaşamına yeni bir yön vereceğine işarettir.
  2. Dergi

Dergi

Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.Uzaktan birtakım haberler alacaksınız.Dergi okumak, dostlarla ilgili gerçeklerin öğrenileceği anlamına gelir.Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.
  3. Turkcell’in karında artış abone sayısında düşüş var

Turkcell’in karında artış abone sayısında düşüş var

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, 2008’in ilk çeyreğinin zor bir dönem olduğunu, küresel makro ekonomik dengelerin bozulmasının ve Türkiye’deki makro ekonomik ile siyasi gelişmelerin, Türk tüketici güveninin daha da düşmesiyle sonuçlandığını, tüm bu yaşananların faaliyet gösterdikleri sektörü de etkilediği belirtirken, Turkcell’in ilk çeyrek kárı geçtiğimiz yılın aynı dönemine oranla yüzde...
  4. Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

göğüslerimde ağrı yok sadece uclarında sızı var dokununca acıyo off allahım yardım et senn bebek bekleyen annelerebebisim regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk...

Sayfayı Paylaş