acaba hamilemiyim meleklerim bi el atın

Arkadaslar size sorum olacak eger yardimci olursaniz cok sevinirim. Ben 10 aylik evliyim ve cocuk sahibi olmak istiyorum benim regl donemim 8 iken gecen ay 10 unda oldum bu ayda 4 unde oldum ve 26 sinda hafif bir kanamam oldu ama asiri acik renlkliydi cok az oldu ama belirtileri var mide bulantisi kusma bas donmesi ve asiri derecede tatli yiyorum sizce ne olabilir?

merhaba arkadaslar.ben aranıza yenı katıldım.sıze bır konuda dıkrınızı almak ıstıyorum.24.01.2014 tarıhınde adet olmam gerekoyoru ayın 29 u olmasına ragmen hala adet olmadım.göğuslerım acı ve agrı var hele bugun dahada fazla rahatsız oluyorum agrısından.bırde mıdem de yanma var sureklı uyumak ıstıyorum arada kasıklarım da ıgne batması gıbı bısı oluyor sızce hamılemıyım adetım 6 gun gecıktı.napmam gereklı bana fıkır verırsenız cık sevınırım

slm arkadaslar size bisey soracaqim yardimci olurmusunuz...benim adetim qunumden ya biqun once yada biqun sonra olurdu...araliqin 15inde adet qordum ocaqin 15i oldu adet olmadim hemen test yaptim ama ikinci cizqiyi qoremedim ertesi qun kan test yaptirdim deqer 1.06 cikti neqatifmis...ayin 24unde tekrar test yaptim ama ikinci cizqiyi yine qoremedim buqun adetim qeceli tam 15 qun...sabahlari mide bulantim we kasiklarimda bicak saplanir qibi aqrilar war...bu kadar neqatifliqe raqmen acaba hamilemiyim...

arkadaşlar ben 3 buçuk aylık evliyim en büyük hayalim anne olmak tabi herkes gibi ilk iki ay nasip olmadı bu ay biraz ümitliyim ama yine de çok hazırlamıyorum öncede 14 şubat ta pembe lekenmem oldu 2 3 damla ondan 2 gün öncede kahverengi akıntı yaşadım ogün bugün bişey yok öncede dün adet olmam lazımdı hala bişeey yok 3 gündür felaket derecede gaz sancıım var kasıklarımda kıyametler kopuyo sanki test yapmayada korkuyorum bu şikayetleri yaşayan hamile arkadaş varmı aranızda lütfen cevap verin

arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum ve ilk mesajımı yazıyorum lütfen yardımcı olun, henü çevremde kimseyle paylaşamaya hazır değilim. 6 şubatta regl oldum. normalde 25 günde bir oluyorum. fakat bu kez tüm belirtiler oluştu, vücudumda göğüslerimde karnımda gerginlik oldu, karnımda kısa süreli ağrılar oldu, sonra 3-4 gün üst üste hafif ağrılı kahverengi lekelenmeler hatta koyu sarı birinde oldu. sonra hiçbir ağrı kalmadı. test yaptım 2. çizgi çookkk silik çıktı 2 martta regl olmam gerekiyordu şu an vücudumda hiçbir belirti yok. yalnız çok ağır gribim ve ilaç da kullanmıyorum. ne olur bana bir akıl verin, sizce hamile miyim?

arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum ve ilk mesajımı yazıyorum lütfen yardımcı olun, henü çevremde kimseyle paylaşamaya hazır değilim. 6 şubatta regl oldum. normalde 25 günde bir oluyorum. fakat bu kez tüm belirtiler oluştu, vücudumda göğüslerimde karnımda gerginlik oldu, karnımda kısa süreli ağrılar oldu, sonra 3-4 gün üst üste hafif ağrılı kahverengi lekelenmeler hatta koyu sarı birinde oldu. sonra hiçbir ağrı kalmadı. test yaptım 2. çizgi çookkk silik çıktı 2 martta regl olmam gerekiyordu şu an vücudumda hiçbir belirti yok. yalnız çok ağır gribim ve ilaç da kullanmıyorum. ne olur bana bir akıl verin, sizce hamile miyim?
adetin gectiyse ve test silikte olsa çift çizgi cıktıysa hamilesindir hayırlı olsun :)

Geri