gebe
  1. *Şeker

*Şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında *Şeker tarafından paylaşıldı.

Acaba Hamilemiyim
    selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonrabaşladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr​

2. Angel1905

Angel1905 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bendede vardı o belirtiler onların yanında uyku hali ve aşırı bi iştah :) dün hamile olduğumu öğrendim kan testi en güvenilir sonuç cnm hayırlısı olur sennde inş.

3. *Şeker

*Şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uyku hali var ama mide bulantısı bende yok sadece ara ara başım dönüo bende kararsız kaldım napıcağım konusunda

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya ben birsey soracagm cinsel iliskiye girdik beym korunuyordu, fakat bende iliskiden sonra kahverengi bi akıntı oldu acaba hamilemiym ?

5. meltem00

meltem00 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bana da yardım edin adetim 2. günü hala olmadım kasıklarım da hala agrıyor hamilelikten falan şüpheleniyordum acaba hamilemiyim yardım edin

6. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle 15 gun olmus adet olmayalı ve hamılemıyım dıye soruyorsun
    gıdıp bır test alıp denesene yahuuuuuu

meltem sende bence bır test alıp denemelısın
    boyle suphelerle bosuna knedınızı yoruyorsunuz

7. Tunamtunam

Tunamtunam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar yaklaşık 6 aydır siteyi takibe aldım sonunda üye oldum :) sizler gbi bende aynı dertten muzdaribim 8 senelik evliyim 6 yaşında kızım var ve kardeş istiyor ria'yı çıkarttım beklemedeyim mart ve nisan boş geçti,son sat 12 mayıs ,28-30 gün arasında regl oluyorum ilk hamileliğimin erken belirtilerini hatırlamıyorum.Ovulasyon 25-26 mayıs arasıydı ovulasyon belirtilerini anlıyorum Allahtan :) son bir haftadır sol göğsümün yan kısımlarından üste doğru inanılmaz bir ağrı yaşıyorum, 3 gün öncede çamaşırımda kahverengimsi leke gördüm 2 gün üst üste.Muhtemel sat 10-11 haziran fakat buarada acayip yorgunluk var üzerimde çalışan bir kişiyim eve zor atıyorum kendimi uzandığım an sabah nasıl oluyor anlamıyorum.Anlayacağınız bu ay gebelik olur mu olmaz mı muamma...

8. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben çatlama iğnesi oldum buay adetime 3 gün kaldı. midem çok bulanıyo. nabzım çok yüksek

Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim......

acaba hamilemiyim......

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 1 hafta var hamilemiyim adetim 2 gün gecikti adetim 6 gecikti 4 melekler merhaba benim hastalığım hiç gecikmezdi ama geçen ay21 de oldumm buayda 22 sinde olmam lazımdı 4 gün gecikti idrar testi yaptım 2 gün gecikmişti o zman negatiff sizce ne yapayım daha beklesem mi kan tahlili için veya idrar tahlili birdaha yapsam mı off ya yardım edin bana ......
  2. Acaba hamilemiyim ???

Acaba hamilemiyim ???

beyaz akıntım var hamilemiyim adet olmadım acaba hamilemiyim Arkadaşlar ben ekim ayında düşük yapmıştım ve 11 kasımda adet olmuştum şimdi 11 aralıkta olmam lazımdı ama olmadım adet sancılar var kasık agrım falan ara sıra oluyor ama eşimle bikaç kere ilişkiye girdik acaba tekrar hamilemiyimdir yoksa geçen hafta bazı sebeblerden dolayı çok üzüldüm stres yaşadım acaba onun etkisinden dolayımı...
  3. hamilemiyim acaba ?

hamilemiyim acaba ?

merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım...
  4. acaba hamilemiyim ?

acaba hamilemiyim ?

merhaba ben yaklaşık 5 ay önce sezaryanlı doğum yaptım adetim duzenliydi ama bu ay içinde kan eksikliğinden dolayı kan ilacı kullandım ve adetim 15 kadar gecikti adet agrilarim var adet olacakmış gibi hissediyorum ama olmuyorum sadece dün akintimla beraber bir damla kadar kan geldi ama hala adet olmadim hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum

Sayfayı Paylaş