Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

*Şeker

Yeni Üye
Üye
Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz
Acaba Hamilemiyim

selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonrabaşladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr​

bendede vardı o belirtiler onların yanında uyku hali ve aşırı bi iştah :) dün hamile olduğumu öğrendim kan testi en güvenilir sonuç cnm hayırlısı olur sennde inş.

uyku hali var ama mide bulantısı bende yok sadece ara ara başım dönüo bende kararsız kaldım napıcağım konusunda

Ya ben birsey soracagm cinsel iliskiye girdik beym korunuyordu, fakat bende iliskiden sonra kahverengi bi akıntı oldu acaba hamilemiym ?

arkadaşlar bana da yardım edin adetim 2. günü hala olmadım kasıklarım da hala agrıyor hamilelikten falan şüpheleniyordum acaba hamilemiyim yardım edin

oncelıkle 15 gun olmus adet olmayalı ve hamılemıyım dıye soruyorsun
gıdıp bır test alıp denesene yahuuuuuu

meltem sende bence bır test alıp denemelısın
boyle suphelerle bosuna knedınızı yoruyorsunuz

Merhabalar yaklaşık 6 aydır siteyi takibe aldım sonunda üye oldum :) sizler gbi bende aynı dertten muzdaribim 8 senelik evliyim 6 yaşında kızım var ve kardeş istiyor ria'yı çıkarttım beklemedeyim mart ve nisan boş geçti,son sat 12 mayıs ,28-30 gün arasında regl oluyorum ilk hamileliğimin erken belirtilerini hatırlamıyorum.Ovulasyon 25-26 mayıs arasıydı ovulasyon belirtilerini anlıyorum Allahtan :) son bir haftadır sol göğsümün yan kısımlarından üste doğru inanılmaz bir ağrı yaşıyorum, 3 gün öncede çamaşırımda kahverengimsi leke gördüm 2 gün üst üste.Muhtemel sat 10-11 haziran fakat buarada acayip yorgunluk var üzerimde çalışan bir kişiyim eve zor atıyorum kendimi uzandığım an sabah nasıl oluyor anlamıyorum.Anlayacağınız bu ay gebelik olur mu olmaz mı muamma...

Geri