gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acı Bakla çiçeği resimleri

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Acı Bakla çiçeği resimleri AcıBakla fotografları
    Daha önce hiç acı bakla bitkisini gördünüz mü? Ben yeni görüyorum ve benim gibi görmemişler için ki acı bakla için geçetli görmemişlik kelimesi :D:D Neyse anlayan anladı işte ben gibiler için acı bakla bitkisinin resimlerini paylaşıyorum Melek'ler:)

Türkiye hem kültürü yapılan türler ve onların yabani formları, hem de sınırlı amaçlarla kültürü yapılan acı bakla türleri açısından zengindir ve doğal bitki örtüsünde türleri ile bu türlere ait alt türler oldukça yaygındır.

Acı Bakla çiçeği resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekleriniz açsın

çiçekleriniz açsın

 Çiçekleriniz için: Haşladığınız yumurtanın suyunu saksıya dökün.
  2. Ceset Çiçeği Çiçek Açtı..

Ceset Çiçeği Çiçek Açtı..

Çürümüş et kokusu yaydığı için "ceset çiçeği" diye anılan amorphophallus titanum, İsviçre'de 75 yıldır ilk kez açtı.Basel botanik parkında açan çiçek, 2 m 10 cm boyunda.Verilen bilgilere göre çiçek dünyada şimdiye kadar 134 kez açmış bulunuyor. Çiçeksever melekler,siz de bu çiçeği görmek ister misiniz?
  3. Acı Bakla Resimleri

Acı Bakla Resimleri

Acı Bakla Resimleri - Acı Bakla çiçeği resimleri var mı sitenizde varsa lütfen bana yol gösterin o resimler lazım bana
  4. Kasımpatı Çiçeği Bakımı ve Resimleri

Kasımpatı Çiçeği Bakımı ve Resimleri

kasımpatının yararları kasımpatı bakımı Harika bir çiçek bakımı ve resimleriyle karşınızdayız melekler :) Kasımpatı.. Kasımpatı Çiçeği (Chrysanthemum): Kırmızıdan sarıya kadar farklı renklerde 30 çeşidi olan ve ılıman iklimlerde yetişen, iri çiçekli bir süs bitkisidir. Kasımpatının Faydaları ve Tıbbi Etkileri: Çok eski zamanlardan beridir, özellikle Çin’de tıbbi amaçla tonik olarak...

Sayfayı Paylaş