gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açık Görüş Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık Görüş Nedir arkadaşlar bana bunun açıklamasını yazarsanız çok yardımcı olur ve beni sevindirmiş olursunuz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açık Görüş Anlamı Nedir
    Açık Görüş Cezaevlerinde tutukluların yakınlarıyla belirli günlerde yüz yüze görüşmesi dir.

Hükümlü ve Tutukluların Ziyaret Edilmeleri...

Açık görüşten kınama cezası dışında disiplin cezası almış ve bu cezası kaldırılmamış hükümlü ve tutukluların açık görüşten yararlandırılıyor..

Açık Görüş Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıla dizisi yorumlarınız,görüşleriniz nelerdir?

sıla dizisi yorumlarınız,görüşleriniz nelerdir?

Dizi hakkındaki görüşlerinizi, eleştiri ve yorumlarınızı bu başlık altında yapınız :)
  2. Cezaevlerinde açık görüş başladı

Cezaevlerinde açık görüş başladı

Hükümlü ve tutuklular, yılbaşı dolayısıyla bugünden itibaren 9 Ocak 2009'a kadar açık görüş yapacak. Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin tarafından Cumhuriyet Başsavcılıklarına gönderilen genelgeye göre, Adana E Tipi, Ankara 1 ve 2 Nolu L Tipi, Alanya L Tipi, Antalya E ve L Tipi, Aydın E Tipi, Bakırköy-Metris 1 ve 2 Nolu T Tipi, Bursa E Tipi, Denizli D Tipi, Diyarbakır E Tipi, Gaziantep E...
  3. Açık Fikirli Nedir

Açık Fikirli Nedir

Açık Fikirli Nedir kimlere açık fikirli denir ve açık fikirli olmak için ne yapmak lazım?
  4. Açık Elli Nedir

Açık Elli Nedir

Açık Elli Nedir lütfen bunun açıklamasını yazın merak ettim de :)
  5. Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir evet kızlar Açık Sarı Ne demektir anlamını lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş