gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı acil cevap yazın!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Açık Öğretim Harçları son gün
    Kayıt yaptıracak adaylar iki farklı ödeme yapacaklardır; Birinci ödeme kitap, sınav hizmetleri, basılı malzemeler ve diğer hizmetler karşılığı olan "Öğretim Gideri", ikinci ödeme ise her yıl Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen "Öğrenci Katkı Payı"dır.

"Öğretim Gideri" ve "Öğrenci Katkı Payı" 1. taksit ödemeleri Internet başvurusu tamamlanıp kayıt için gerekli diğer belgeler hazırlandıktan sonra yapılmalıdır. Bu ödemelerin 2. taksitleri 1. taksitle birlikte yapılabilir.

2012 Açık Öğretim Harç ödemeleri 29 Şubat 2012 tarihi mesai saati bitiminde sona ermiştir.

Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açık öğretime öğretmenlik şansı

Açık öğretime öğretmenlik şansı

Öğretmenlik mesleğini düşünen melekler sizler için çok güzel bir fırsat... Açık Öğretim Fakültesi bu yıl ilk kez felsefe, sosyoloji ile Türk dili ve edebiyatı bölümlerine öğrenci alacak. ÖSS’de 165 puan alanlara böylece öğretmenlik yolu açılıyor... Açık Öğretime öğretmenlik şansıAçık Öğretim mezunlarına öğretmenlik yolu açıldı.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bu yıl ilk kez...
  2. açık öğretimle ilgilenen baksın

açık öğretimle ilgilenen baksın

selam kızlar ben açık lise öğrencisiyim. bu ilk senem ve elimde sadece kitaplarm ve defterlerim var. yani söylemek istediğim açık öğretim hakkında hiçbişey bilmyorum. 'sınav tarihleri,kaç sınav olduğu, hangi kitaplardan ve hangi konulardan' olduğunu blemyorm. bileniniz varsa lütfen açık bir şekilde aydınlarsın beni ve tüm merak edenleri. bu arada okuduğum alan muhasebe finansman. nasıl...
  3. Açık Öğretim Harçları Ne Kadar

Açık Öğretim Harçları Ne Kadar

Açık Öğretim Harçları Ne Kadar ? Selam arkadaşlar Açık Öğretim Harçları Ne Kadar bu konuda bilgisi olan var mı aranızda?
  4. Açık Öğretim Harçları Tarihleri

Açık Öğretim Harçları Tarihleri

Açık Öğretim Harçları Tarihleri hakkında bilgi verir misiniz? Açık Öğretim Harçları son gün ne zaman?
  5. AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ

Açık öğretim lisesi ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar çocuğumu yazdırmak istiyorum da yardımcı olur musunuz?

Sayfayı Paylaş