gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Açıklamalı parça bolero modeli

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

açıklamalı bolero modelleri anlatımlı bebek bolero modelleri açıklamalı bebek modeli yapılışı

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Açıklamalı parça bolero modeli
    tam benLİk yha bayılDım :)

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Açıklamalı parça bolero modeli

ayyyyyyy harika yaaa anneme bolero ördürcektim bunuda göstercem.. çok şık ve bana uygun..:D sağol emeğine sağlık..:eek:yy:

Açıklamalı parça bolero modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolero modelleri benim bolerom

Bolero modelleri benim bolerom

Bolero buda benim yaptığım bolero
  2. Parça boLero ve yapıLışı

Parça boLero ve yapıLışı

bebek bolerosu yapılışı bolero yapılışı bolerolar ve yapılışları bebek bolero yapılışları alıntı
  3. Açıklamalı robadan saç örgüsü bolero modeli

Açıklamalı robadan saç örgüsü bolero modeli

robadan bebek yeleği anlatımlı robadan yelek açıklamalı örgü bolero modelleri örgü modelleri yelek açıklamalı Boleroları giymenin tam mevsimindeyiz kızlar.Özellikle bizi yanıltan güzelliğine kanıp yatağa kadar düşüren bu güzelim bahar aylarında bolerolarınızı eksik etmeyin üzerinizden=) Malzemeler:4 adet düğme,4,5 nolu şiş,3 yumak nako pırlanta ROBA : 40 ilmek ile başlanır 3 haroşo, 2...
  4. Açıklamalı tığ işi bolero modeli

Açıklamalı tığ işi bolero modeli

tığ işi bolero modelleri açıklamalı tığ işi bolero açıklamalı modelleri işleri işleri Gayet şık ve güzel beyaz boleronun modelini ve açıklamalı nasıl örüldüğünün anlatımını sizler için veriyorum Beden:36/38 (40/42) 500 (550)gr ip 4 numaralı düz şiş ve misinalı şiş Ajurlu örnek : ilmek sayısı 4+21,şemaya göre örülecek Yapraklı örnek : ilmek sayısı 25+22, şemaya göre örülecek Arka: Şişe...
  5. Renkli Örgü Kız Çocuk Bolero Modeli(Açıklamalı)

Renkli Örgü Kız Çocuk Bolero Modeli(Açıklamalı)

bu konu kız çocuk bolero modeline yer vermektedir. Bahar aylarında kız çocukların severek kullanacağı ve onların kıyafetlerinin üzerinde çok şirin duracak örgü kız çocuk bolero modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz. Malzemeler : Nako Marka LOLİPOP Renk No : 80433 (2 yumak) Şiş No : 4 Aksesuar : 1 adet düğme Yapılışı : Arka ve Ön İçin : Arka ve ön bedenler beraber...

Sayfayı Paylaş