gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

açıköğretim lisesi 2013 başvuru tarihleri bilgisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Açıköğretim lisesine gitmek istiyorum. Acaba 2013 açıköğretim lisesi başvuru tarihleri ile ilgili bilgi var mı sitenizde kolay gelsin teşekkür ederim :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 2013 yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) başvuru tarihleri açıklandı. 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı II. dönem yeni kayıt işlemleri 21 Ocak – 08 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacak. 2. Dönem Kayıt Yenilemeleri ise 04 Mart – 15 Mart 2013 tarihleri arasında yapılabilecek.

açıköğretim lisesi 2013 başvuru tarihleri bilgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açıköğretim lisesi kayıtları başlıyor

açıköğretim lisesi kayıtları başlıyor

Açıköğretim Lisesi kayıt yenileme başlıyor.. Kayıtları, 12-30 Ekim arasında! Açıköğretim Lisesi öğrencileri, 2009-2010 eğitim-öğretim yılı kayıt yenileme işlemlerini 12-30 Ekim arasında yapabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden yapılan açıklamada, Açıköğretim Lisesi'ne kayıtlı öğrencilik durumu aktif veya donuk olanların 2009-2010 eğitim-öğretim...
  2. Açıköğretim Lisesi sınav Tarihleri

Açıköğretim Lisesi sınav Tarihleri

açık lise sınav saatleri 2011 Açıköğretim Lisesi sınav tarihleri.Bilenler varsa acil cevap lütfen
  3. Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

açıköğretim lisesi, sınavlarda skandal, 2011, kopya skandalı, soruşturma sonuçlandı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir kopya skandalı daha!..Soruşturması tamamlanan açıköğretim ve açıköğretim meslek lisesi sınavlarında İstanbul, Ankara, Mardin, Ağrı, Batman, Şırnak, Bartın, Şanlıurfa, Siirt, Diyarbakır, Bitlis başta olmak üzere 42 ilde, 669 sınıf ve...
  4. 2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

2013 Yılı Açıköğretim Fakültesi Üniversite Kayıt Tarihleri İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 Açıköğretim Üniversite kayıt tarihleri ile ilgili bilgiler içermektedir. Sevgili melekler, her gencin isteği liseden sonra iyi bir üniversitenin geçerli bir bölümünde eğitim alıp hayata daha emin adımlarla atılmaktı. Gerçi günümüzde bir üniversite bitirmenin buna ne derece faydası olacağı tartışılır olsa da üniversite mezunu bir birey olarak topluma karışmanın önemi de...
  5. 2013 ales başvuru tarihi

2013 ales başvuru tarihi

Kızlar 2013 yılı ales başvuru tarihini araştırıyordum buldum sizlerle de paylaşim dedim. Hem sitede çorbada benimde tuzum olmuş olur fena mı :D:D:D Ales Başvuru Tarihi 2013 2013 Ales Başvuru Tarihi Ne Zaman Ösym'nin resmi sitesinde açıklanan sınav takvimine göre Ales 2013 başvuru tarihleri şöyle: Ales İlkbahar Dönemi Başvuru:12.05.2013 Ales Sonbahar Dönemi Başvuru:17.11.2013

Sayfayı Paylaş