gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Acil durum planı örneği varmı elimizde

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım elimizde acil drum planı örneği varmı. Yangın acil drum prosedürü için bununla alakalı ilgil ilazım yani bu plan örneği teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acil durum planı örneği varmı elimizde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinin Acil Durum çantasi:)

Gelinin Acil Durum çantasi:)

İşte size acil durumlar için hazırladığımız gelin çantası. Düğün gecesi acilen ihtiyacınız olabilecek her şeyi içinde bulabilirsiniz. Çantayı düğün mekanınızdaki gelin odasına koyabilirsiniz. Çantanın sorumluluğunu yakın bir arkadaşınıza, ya da yaşlı bir akrabanıza verebilirsiniz. Çantayı düğüne getirmek ve düğünden sonra eve götürmek, bu yakınınızın görevi olmalıdır. Biz ihtiyacınız...
  2. Acil durum dolabında neler olur ?

Acil durum dolabında neler olur ?

Acil durum dolabında bulunması gerekenler, acil durum dolabında bulunacak araç ve gereçlerle alakalı bilgiler var mı = Teşekkürler.
  3. Yangın Acil Durum Yönetim Planı Nasıl Hazırlanır?

Yangın Acil Durum Yönetim Planı Nasıl Hazırlanır?

yangın acil durum, yönetim planı, nasıl hazırlanır, nedir, amacı, ile ilgili bilgiler burada melekler Acil Durum Yönetim Planları, tesisin hayatiyetine etki eden, Sivil Savunmanın konularına ilave olarak her türlü olağan dışı durumlarda hazırlıklı olma maksadıyla yapılmaktadır melekler.Acil durum planı hazırlık taslağı da şöyledir; Acil Durum Yönetim Planı Hazırlanması /...
  4. acil duyan varmı

acil duyan varmı

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende çok merak ediyorum hamiş olabilirim 4 yıllık evliyim 35 yaşındayım günüm 4 gün geçti test yapayımmı bekleyeyimmi
  5. hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!!

hamilemiyimm :( acil durum kızlarr!!!!

kızlar merhbaa gögüs uclarım son 1 kaç gündür acıyor.... ve ben bunun nedenini anlıyamıyorum evli degilim ama hamile kalmaktan korkuyorum erkek arkadasımla sürtünme eyoluyla bişiler yaşadık ama aradan 3 ay kadar geçti ve ben düzenli olarak regl oldum ama şimdi neden gögüslerimde aqrı var :/ sizce neden olabilirrr .... yarın regl günüm eger hastalanırsam korkmama gerek varmı? yoksa...

Sayfayı Paylaş