gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Acılara Tutunmak

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Çok sevdiğim bu şarkıyı siz meleklerim için resimlendirmek istedim.... [​IMG]

Acılara Tutunmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acılar

Acılar

Zamanın birinde bir oduncu, ormanda odun keserken çalı arasında bir yılana raslamis. Elindeki baltayı kaldırıp yılanın başını vurmak üzereyken bir an göz göze gelmiş. Yaradana olan aşkı -yılan bile olsa- yaratılana yansımış ve yılanı vurmaya kıyamamış. Yılan da duygulanmış, dile gelmiş.Ey insanoğlu, sen bana kıyamadın, ben de sana bir iyilik edeceğim demiş.Bir kör kuyuya dalmış ve kaybolmuş....
  2. Acılar...

Acılar...

Zamanın birinde bir oduncu, ormanda odun keserken çalı arasında bir yılana raslamis. Elindeki baltayı kaldırıp yılanın başını vurmak üzereyken bir an göz göze gelmiş. Yaradana olan aşkı -yılan bile olsa- yaratılana yansımış ve yılanı vurmaya kıyamamış. Yılan da duygulanmış, dile gelmiş.Ey insanoğlu, sen bana kıyamadın, ben de sana bir iyilik edeceğim demiş.Bir kör kuyuya dalmış ve kaybolmuş....
  3. Haluk Levent - Acılara Tutunmak

Haluk Levent - Acılara Tutunmak

Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde O yuvasız çalı kuşu bense kafeste kanarya O dolaşmış daldan dala savurmuş yüreğini Ben bölmüşüm yüreğimi baş kaldıran dizelere Aramakmış oysa sevmek özlemekmiş oysa sevmek Bulup bulup yitirmekmiş düşsel bir oyuncağı Yalanmış hepsi yalan yalanmış hepsi yalan Sevmek diye bir şey varmış sevmek diye bir şey yokmuş Acı çektim günlerce acı çektim susarak Şu...
  4. Acılara tutunmak (akor)

Acılara tutunmak (akor)

acılara tutunmak akor ağlamakmış oysa sevmek akor Kapo 3 Em ** D G Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde Em ** D Em O yuvasız çalıkuşu bense kafeste kanarya Em ** D G O dolaşmış daldan dala savurmuş yüreğini Em ** D Em Ben bölmüşüm yüreğimi başkaldıran dizelere Nakarat:...

Sayfayı Paylaş