gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısının Sözleri Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı

Emre Aydın hayranları için sanatçının Alıştım Susmaya adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Çok zor bazen
    Avaz avaz susmak!
    Saklanmak kendine
    Kendinden vazgeçmişken

Çok zor bazen
    'Belkiler' biriktirmek
    Ve sana tutunmak
    Hem de sana rağmen

Üşürsen söyle hemen
    İçimin camları kapansın
    Bıraktım öyle kalsın
    Bizim gibi darmadağın

Beni sevmediğin zamanlarda
    Alıştım susmaya!
    Hiç ağlamadım, ağlamadım
    Alıştım susmaya!

Beni sevmediğin zamanlarda
    Alıştım susmaya!
    Hayat soğuk soğuk hala
    Alıştım susmaya!

Çok zor bazen
    Nefes alabilmek
    Ve sağ çıkabilmek
    Senin iklimlerinden,

Sen bana
    Senden kalan
    En sevdiğim.
    En sevdiğim.
    Yalan.

Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Alıştım Susmaya

Emre Aydın - Alıştım Susmaya

Çok zor bazen avaz avaz susmak saklanmak kendine kendinden vazgeçmişken Çok zor bazen belkiler biriktirmek ve sana tutunmak hem de sana rağmen üşürsen söyle hemen içimin camları kapansın bıraktım öyle kalsın bizim gibi darmadağın beni sevmediğin zamanlarda alıştım susmaya hiç ağlamadım ağlamadım alıştım susmaya beni sevmediğin zamanlarda alıştım susmaya hayat soğuk soğuk hala alıştım susmaya...
  2. Adele İ Found A Boy Şarkısı Sözü

Adele İ Found A Boy Şarkısı Sözü

Adele İ Found A Boy Şarkı Sözleri Adele İ Found A Boy Şarkısı Sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda "Adele İ Found A Boy Şarkısı Sözlerini istiyorum" diyen misafirimiz için ve tüm ilgili arkadaşlarımız için Adele İ Found A Boy Şarkısı Sözlerini sunuyoruz :) I Found A Boy Lyrics I thought I told you, he’d be home soon Can’t help myself, you’re too good to be true! I...
  3. Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü

Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü

Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü istiyorum duyun sesimi kızlar!
  4. Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü Selam kızlar sizden, Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısının sözlerini rica ediyorum.
  5. Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü Emre Aydın Soğuk Odalar sözleri Merhaba Sevgili melek'ler ve Emre Aydın hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Emre Aydın'ın Soğuk odalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı gökyüzünde,ayrıydı güneşin Söyle bari iyi misin Burası soğuk soğuk odalar Yoksun neye yarar Örtünsem...

Sayfayı Paylaş