Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasının Maliyetini Açıkladı!
bu konu survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldığı ücretler hakkında bilgilere yer vermektedir.

2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışması geçtiğimiz günler de başladı. Dünya da oldukça ilgili çeken Survivor Türkiye yarışmasının yapımcılığını Acun Ilıcalı üstleniyor.

Birçok kişinin çok merak etitği Survivor yarışmasının maliyeti ve yarışmacıların aldıkları ücret konusun da Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaların detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

survivor5.JPG-3c3.jpg

Survivor'ın pahalı bir yapım olduğunu belirten Ilıcalı "Abartısız söylüyorum bu yıl maliyeti 16 milyon TL'yi buldu. Bunun yaklaşık 3 milyonu konaklama ücretimiz. 150 kişilik bir ekiple 90 gün Panama’da kalacağız" dedi.

Ilıcalı, Ünlüler takımındaki isimlerin de iddia edilenin astronomik rakamlar almadığını söyledi.Yarışmaya katılan ünlülerin aldığı rakamın mesleklerini icra ettikleri zaman aldığından fazla olmadığını söyleyen ünlü televizyoncu; 'Yarışmada bulundukları sürede çalışmış olsalardı, ne kazanacaklarsa onu alıyorlar.' dedi.Acun Ilıcalı Taner Tolga Tarlacı'nın tweet'leriyle ilgili olarak ise "Nihat ve Taner ödül oyununu kazandılar. Otele gittiler. Orada ne yaşadıkları beni bağlamaz. Çünkü yarışmacıları adım adım takip etmiyorum" açıklamasını yaptı.

Geri