gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet döneminde baş ağrısı nasıl geçer bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben her adet oluduğmda sanki farz gibi baş ağrıları çekiyorum acaba adet döneminde bu çektiğim baş ağrısı için ne yapmam gerekir, ağrı kesiciler kanamayı kesiyor o yüzden başka çözümler istiyorum sizden.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adet döneminde baş ağrısı nasıl geçer bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi

Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi

baş ağrısı nasıl geçer gebelikte baş ağrısı nasıl geçer hamilelikte gebelikte tedavisi hamilelikte nedenleri Baş Ağrısı Nasıl Geçer - Baş Ağrısı Tedavisi Ağrısından Nasıl Kurtulunur: İlaçlar ve Baş Ağrısının Üstesinden Gelme :Burada baş ağrısı tedavisinde kullanılan farklı ilaç türleri hakkında bilgi bulabilir, baş ağrısı teşhisi ve tedavisinde kaydedilen son gelişmeler sayesinde ağrısız...
  2. Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

sinüzit ağrısı nasıl geçer sinüzit baş ağrısı nasıl geçer Benim gibi sinüzit migren ve bilumum baş ağrısı adına ne varsa çeken kişiler iyi bilirki şu illet ağrılar bir tuttu mu kolay kolay kurtulamazsınız hele bazen saatler hatta ggün boyu bile süren ağrılar bile vardır ki buda insana işkence acısı yaşatır.Sizlere başağrılarınızdan kurtulmanın yollarıyla ilgili uzmanların önermiş olduğu ve...
  3. Adet döneminde migren nasıl geçer diyenler buraya!

Adet döneminde migren nasıl geçer diyenler buraya!

adet döneminde baş ağrısı migren tedavisi regl döneminde migren nasıl tedavi edilir Merhaba Sevgili Melek'ler, eminim ki aranızda benim gibi regl döneminde şiddetli migren atakları geçiren üyelerimiz ve misafirlerimz oldukça fazladır. Ben de şuan migren ataklarının kendini gösterme belirtilerini yaşıyorum çünkü adet dönemi içersine giriyorum. Her ay şiddetli migren atakları geçiriyorum ve...
  4. Ramazan'da Yaşanan Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

Ramazan'da Yaşanan Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

ramazanda baş ağrısı ramazanda baş ağrısı neden olur ramazanda baş ağrısı nasıl geçer Sevgili melekler, genelde oruç tutarken pek çok insanın yakındığı nokta baş ağrısıdır. Sıcak havada uzun süre aç ve susuz kalmaktan dolayı meydana gelen baş ağrıları alınan ufak tefek önlemlerle en aza indirgenebilir.. Öncelikle yaşadığınız baş ağrısından kurtulmak için bazı egzersizler...
  5. Adet döneminde baş ağrısı nedenleri

Adet döneminde baş ağrısı nedenleri

adet döneminde baş ağrısı neden olur,adet döneminde baş ağrısı sebepleri,adet döneminde baş ağrısı nasıl geçer,adet döneminde baş ağrısına ne iyi gelir,adet dönemi ve baş ağrısı hakkında bilgiler Baş ağrısının oluşmasında birçok faktör etkili olmasına rağmen kadınlarda görülen baş ağrılarının çoğu regl döneminde ortaya çıkmaktadır. Hormonal dalgalanmalarla artan baş ağrılarından...

Sayfayı Paylaş