gebe
  1. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

Konu, 'Gebelik' kısmında bebeğim benim tarafından paylaşıldı.

adetim 4 gün geçikti kizlar ben en son 8 haziranda adet oldum bu ay 7 sinde olmam lazimdi 4 gün gecti ama hala olmadim,felaket kasik agrisi cekiyorum cok akintim var ha geldi ha gelecek diyorum ama yok yok.persrmbe günü test yaptim negatif cikti acaba sizce kac gün daha beklemeliyim?nolur yardim edin

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    canım bence kesin sonuç için 3 gün daha bekle derim.inş.gelmiştir bebişin hayırlısıyla

3. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canin insallah üc gün daha bekliycem ama su beklemeler insani bunaltiyor.hayirlisi

4. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba canim senin hep duzenli midir adetlerin yani boyle gecikmelerin felan oluyormuydu?

Ins hamilesindir canim beklemek zor gercekten ama testler kisiye gore degisiyor kimisinde cok erkenden pozitif cikarken kimisinde geceikmelere ragmen negatif cikabiliyor. o yuzden en garantisi kan tahlilleri. eger beklemek istemiyorsan kan testini yaptir yada sevdenin dedigi gibi biraz daha bekle.

5. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    cnm en iyisi bir kan tahlili ama tahlilede erken derim ben on gün olsun belli olur allah yardımcın olsun üzülme :/

6. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canim ben daha önce d.k.h kullaniyordum ve düzenli gelirdi.nisan ayinda hapi biraktim ve mayis ayinda bir hafta gecikmeli geldi ama haziran ayinda gününde geldi,bu ay bes gün gecti hala yok 2 gün daha bekliycem bidaha test yapicam oda negatif cikarsa doktoruma gidicem

7. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canim birkac gün daha bekliycem insallah hakkimda hayirlisi

8. sumsuk

sumsuk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben dayanamadım bugün test yaptım iki tane çok çok silik ikinci çizgi çıktı ama o kadar silikki ben bile zor gördüm inanın =) cuma adet olmam gerekiyo sizce hamilemiyimdir üffff çok merak ediyorum =(

9. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canim ikinci cizgi silik cikinca hamilesin demek oluyor,adetin kac gün gecikmisti birkacgün sonra testi tekrarla istersen.insallah hamissindir canim

10. pervin sude

pervin sude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde adetim 4 gün gecikti ilk gün kahverengi akıntı geldi dün test yaptım negatif çıktı bugün 4. gün gene kahverengi akıntı geldi 1 2 damla acaba hamilemiyim bu akşam acile gitsem kan testi yaparlarmı hamileysem ve düşürürsem çok üzülürüm lütfen yardımcı olurmusunuz

11. niles

niles Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

hayır canım öyle düşünme o yerleşme kanamasıda olabilir bence hemen git ve kan testi yaptır kesin sonuç

12. Gokce hilal

Gokce hilal Forum Okuru

Merhaba ben 16 gundur adet olmuorum 28 inde olmam lazmdi ve hala olmadm test yaptm ilk dakikada baya iki cizgi gorum snra bir anda kayboldu tek cizgiye dondu hicbisey anlamiorum adet belirtlerm var goguslerm cok hassaslasti arkadaslar yardimci olun

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence korkma canım kadınların binde birinde oluyormuş hamileyken kanama benimde damla damla gelmişti doktora gittiğimde rahatlamıştım olabilir yani hamileysen dikkat et yeter canım

14. cimcime 3778

cimcime 3778 Forum Okuru

arkadaşlar benim de bugün 4 günüm hala olmadım çokta düzenli olurdum acaba hamilemiyim kasıklarım belim adet olacakmış gibi ağrıyo merktan çıldırcamyaaa :)

15. 18 buss

18 buss Forum Okuru

ben 18 yaşındayım erkek arkadaşımla birlikte oldum sadce bir defa adetim gecikdi hemde 4 gün acaba şubat ayı 28 çekiyor diye zamanı gelmemişmidir

adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardiminiza ihtiyacim var....

Yardiminiza ihtiyacim var....

Selam Meleklerim...
  2. 2 gün adetim gecikti gebemiyim  iki gündür kahverengi akıntım var

2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

mrh arkadaslar ben araniza yeni katildim bi sorum olacak size adetim biteli 12 gun oldu ve benim iki gundur cok asiri gögüslerim agriyo ve sizliyor karnimda sislik ve agri var sizce hamilemiyim ???
  3. yardiminiza ihtiyacim var

yardiminiza ihtiyacim var

Iyi gunler ben eski esimle iliskiye girdim adetimin son gunu idi hamile kalma olasiligim varmi
  4. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?
  5. 7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

Merhabalar . Benim aklıma takılan bi durum söz konusu sizlerden ricam bilginiz olduğu kadarıyla bana yardımcı olmanız. Eşimle özel durumumum üzerine yanlış hesapla 10 gün sonraya kan tahlili vermişim . Sonucum 7,3 çıktı. Adetime 5 gün var .. gebelik lehine diyen de oldu değil diyen de . Saygimlarimla

Sayfayı Paylaş