adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

Ben bu sabah idrar testi yaptım ve ikinci çizgi silik çıkti adetime de 4 gün var daha

Gecikmeniz yok.Testi erken yapmışsınız plano testler hatalı sonuç verebiliyor.Test bozuk değilse ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Yalnız gecikmeniz olursa hcg testi yapın net sonucu alırsınız

Mrb adim saadet 6aylik evliyim adet günüm gecikti hamile kalabilirmiyim esim cocuk istiyor lutfen cvp

Mrb adim saadet 6aylik evliyim adet günüm gecikti hamile kalabilirmiyim esim cocuk istiyor lutfen cvp

Merhaba öğrenen var lakin herkeste durum aynı değildir.Mens gecikmesi olmadan yapılan testler yanıltıcı olabilir.Bu yüzden mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın net sonucu alırsınız.

adete 3 gün kala hamile kalınırmı adete 2 gün kala hamile kalınırmı 3 4 gebelik testi adetime
7 aylık vajinismus kabusundan sonra korunmasız ilk ayım.adetime 3 gün var ama dizlerim kopucak gibi ağrıyor.özellikte kasıkta kısa süreli batma oluyor.birde gözlerim çok dumanlanıyor.aşırı olamasada bazen yürümeye bile halim olmuyor.aynı blirtileri yaşayanlar varmı aranızda beklemek çok kötü
:shootout:
Kızlar bende 3 gün geciktirmek mide bulantim oluyor zaman zaman gogsum agiriyo dişlerim ağrıyor test negatif çıktı moralim bozuldu kasigimda şişkinlik hissediyorum halsizim sizce hamile miyim

Geri