gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] kaynak:gencturkforum.com

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!
    çok ilginç ellerine sağlık

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Adı=Bilgi Soyadı=sayar!!

gercekten ilginc tesadüfe bakk,tskler citosum paylasim icin

Adı=Bilgi Soyadı=sayar!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adın Acı, Soyadın İhanet Senin...

Adın Acı, Soyadın İhanet Senin...

Selami Şahin "özledim"i söylememeli orada Özlememeliyim artık seni Özlememeliyim seni/senli günleri Senin olmadığın/seninle olmadığım Bir ülke istiyorum artık Hüzün çiçekleri açmamalı artık bahçelerimde Bir çığ gibi düşmemeli üzerime ayrılıklar Rüzgarlarım senin saçlarından esmemeli artık Senin yüzünü görmemeliyim her dolunayda Dört mevsim çiçek açmamalı...
  2. Adı : Kadın, Soyadı : Anlaşılmaz

Adı : Kadın, Soyadı : Anlaşılmaz

dünyanın en güzel soyadı Biz onları onlarda bizleri anlamıyor.Ne olacak bu kadın ve erkek arasındaki anlaşılmazlıklar.Bence dünya yerle bir olana kadar ne erkek kadını nede kadın erkeği anlayacak.Bir bilmece gibiyiz...:):)İşte meleklerim bu konuya güzel bir yazıyla değinelim buyrunuz.. Adı : Kadın Soyadı : Anlaşılmaz... Erkeği yönetmek kolaydır ama bu basitlikte bile kadın erkeğe kısa...
  3. Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... soyadın ne...

Adın AŞK... Peki soyadın ? Adım aşk der gibi bakıyorsun, soyadın ne? Hangi zamanda edilen bir duaya karşılık geldin? Artık şarkılardan fal tutmuyordum ve kimse için söylenecek bestem kalmamıştı, O yüzden mi buradasın? Adın Aşk, Soyadın Ne? Aşkın kendisiymişsin gibi yürüyorsun yollarda, tafran da bundan olmalı. İnandırabilecek misin kalbimi? Sevda dediğin vurgunları önceden çok yedim ben,...
  4. Adım, Feraşe Soyadım Yok

Adım, Feraşe Soyadım Yok

Ne zaman yüreğimi açsam dudaklarından düşenleri toplamak için, içim korlar içinde kaldı , yandı. Susardın , dünyanın en büyük yangını çıkardı. Konuşurdun yine aynı. Bir bahar sabahı kulağına 3 kez fısıldadım ismimi , ardından bir şarkı uydurdum. Adı feraşe’nin gazabı. Denizleri yaktım , yangınlara üfledim. Mayıştım durdum dindim , üzerinde felfecir bir kindim. Kimse bilmedi , bilemezler. Benim...

Sayfayı Paylaş