Adim Adim Annelik Tecrüberlirimi Sizlerle Paylasayim Diyenler Buraya :D

kızlar annelık nasıl gıdıyor nasılsınız.. bız cok sükür ıyıyız Muhammedım büyüyor akıllı oglusum maşallah .. sımdılık tabı :hihi:
Yalnız canım sıkılıyor mıllet ne yedırıyorsun dıkkat et felan demelerine... cok tombıs felan dıyorlar..... ınternetten baktım cok degıl kılosu normal.. benım tosun suan 4bucuk aylık 8 kg sızınkıler ne kadar kızlar?
Valla smi 2 aylik bir bebek susuzluktan ölmüs onu duyunca arada bir vermeye basladim coook az.mesela uykudan uyandi ac degil o zaman agzi kurumustur diye,kustuktan sonrada agzindaki kusmuk tadi gitsin diye onceden kaynamis sudan veriyorum.

Sen emzirmiyormusun canim ya ne demek ne yediriyorsun millet sacmaliyor snirim.Benim elifnurum 3 ayini birkac gun gecti 5,600 61 cm.Her ay 1 kilo aliniyormus ben kilo boy cizelgesine baktim erkek 4

kizlar ya sinir oldum tablet giciklik yapiyor yazamiyorum bazen boyle ayri ayri yazmak zorunda kaliyorum.
devam ediyorum simosum.

Boy kilo cizelgesine baktim erkek bebeklerde en fazla 4 aylik 8.250 gr olmasi gerekiyormus.
Doktorum bana kilosunun felan cok iyi oldugunu so:ledi.sana birsey demiyormu doktor?

kizlar ya sinir oldum tablet giciklik yapiyor yazamiyorum bazen boyle ayri ayri yazmak zorunda kaliyorum.
devam ediyorum simosum.

Boy kilo cizelgesine baktim erkek bebeklerde en fazla 4 aylik 8.250 gr olmasi gerekiyormus.
Doktorum bana kilosunun felan cok iyi oldugunu so:ledi.sana birsey demiyormu doktor?
Ya tugcem ben türkiyedeyimm Burda Dra Esim beni yalniz gondermiyor sagliik ocagina kayit yaptir ediyorum tamam diyor hala birsey yok Kendi hastaligim daha düzelmedi... Dun Dr a gittim kotu olmus bogazim hafif Antibiotik yazdi salli tekrar gidecegiz
Sanirim yavas yavas depresyona giriyorum yalnizliktan... Isden dolayi chattede fazla giremiyorum... Mutsuzum...Tek nesem Muhammedim valla.. konuyu dagittim ya pardon... Muhammedim ayin onunda 5 aylik olacak Suan 8,200kg boyu eh son 78cm di ama bir Ay oluyor olceli. Iyki varsiniz Kizlar sizleri cok seviyorum

Aeo

Ya tugcem ben türkiyedeyimm Burda Dra Esim beni yalniz gondermiyor sagliik ocagina kayit yaptir ediyorum tamam diyor hala birsey yok Kendi hastaligim daha düzelmedi... Dun Dr a gittim kotu olmus bogazim hafif Antibiotik yazdi salli tekrar gidecegiz
Sanirim yavas yavas depresyona giriyorum yalnizliktan... Isden dolayi chattede fazla giremiyorum... Mutsuzum...Tek nesem Muhammedim valla.. konuyu dagittim ya pardon... Muhammedim ayin onunda 5 aylik olacak Suan 8,200kg boyu eh son 78cm di ama bir Ay oluyor olceli. Iyki varsiniz Kizlar sizleri cok seviyorum

Aeo
ya canim artik trde mi ysayacaksin yoksa ne isi kiz yoksa isemi basladin?niye depresyona giriyorsun canim ya topla kendini tvye felan bak netten biseyler izle pop dinle kitap oku evde olsanda biseyler yap ya.aman canim kilolu olsun sagliksiz olmasinda tombis yada zayif ne farkeder yahu.bende seni seviyorum tatlim valla ne guzel hamileligimizden beri birbirimize destek oluyoruz

uzun sure yapmıyo degil yapıyo ama yaparken cok zorlanıyo surekli ıkınıyo gazını da cıkarıyorum surekli bacaklarını ıceri çekip ıkınyo onu oyle gorunce uzuluyorum
tamam iste o da coook normal benimki 3 ayini gecti hala ayni.mesela bazen emerken bile yapiyo bende birakiyorum emmeyi karnina masaj yapiyorum biraz alttan pirtliyo rahatliyo sonra devam ediyorum normal yani bunlarin hepsibebisler boyle iste pirtlayip dururlar hahaha

tamam iste o da coook normal benimki 3 ayini gecti hala ayni.mesela bazen emerken bile yapiyo bende birakiyorum emmeyi karnina masaj yapiyorum biraz alttan pirtliyo rahatliyo sonra devam ediyorum normal yani bunlarin hepsibebisler boyle iste pirtlayip dururlar hahaha
Evet benimkide oyle korkuyodum rahatladim sagol canm yaaaa :)))

ya canim artik trde mi ysayacaksin yoksa ne isi kiz yoksa isemi basladin?niye depresyona giriyorsun canim ya topla kendini tvye felan bak netten biseyler izle pop dinle kitap oku evde olsanda biseyler yap ya.aman canim kilolu olsun sagliksiz olmasinda tombis yada zayif ne farkeder yahu.bende seni seviyorum tatlim valla ne guzel hamileligimizden beri birbirimize destek oluyoruz
:kiss: Allah razı olsun canım benim... evet artık türkiyede yasayacagız allah kısmet ederse.. tatıle almanyaya gideceğiz.... ya kafa dengi arkadasim yok ev isi arada bi markete gidiyorum muhammedle uğraşıyorum hafta sonuda yürüs yapıyoruz parklara gidiyoruz... hepsi bu arkadaşa ıhtıyacım var.. internete sık girememıyorum yoksa bura bana yeterde ısden güçten giremiyorum ıste..

Geri