gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Adım Öldü

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Şimdi dudaklarımı yiyorum.Etimi çekiyor,canımı kanatıyorum.Birşeyler hatırlıyorum... Topuklarım kalbime batıyor! Artık kimsenin gelmeyeceğine inanmaya başlarsam,şiirlerimi de yiyebilirim gibi geliyor.
    İçimde"Uyan ve artık beni bitir"diyen bir rüyanın iç çekişleri yükseliyor.
    Çerçevedeki hayaline hala anılar biriktirdiğimi kimseye söyleyemiyorum...

Sen yine alnıma yağmur düşmesin,sadece üşümeyeyim diye bana iklimler satın al.
    Kokusunu hiç bilmediğim o şehirlerden birinde yarala aşkımı.
    Herşeyimle terk et beni!

Ama üşümeyeyim diye iklimler satın alırsın bana...

Bana"Seni hiç sevmedim ki,nerden uydurdun bu yalanı?"dersin,dudaklarımı kanatırım.
    Burda hiçbir yalnızlık yok,yağmura engel olma artık!
    Burada kimse yok.
    Dudaklarım...
    Kalbim topuk izlerinden yorgun.
    Adım öldü.
    Sakın arayıp şiir satma bana!
    Artık bir imzam yok aşkta...

Kalbimin üzerindeki sönmüş sigara izlerinin, aşk susuşum olduğunu söylemeyin babama...

Adım Öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Altında Adım Adım Ölüm!..

Su Altında Adım Adım Ölüm!..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ad

Ad

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören,...
  3. ölü...

ölü...

Hangi mahallede imam yok, Ben orada öleceğim. Kimse görmesin ne kadar güzel, Ayaklarım, saçlarım ve her şeyim. Ölüler namına, azade ve temiz, Meçhul denizlerde balık; Müslüman değil miyim, haşa, Fakat istemiyorum, kalabalık. Beyaz kefenler giydirmesinler, Sızlamasın karanlığım havada. Omuzlardan omuzlara geçerken sallanmayayım, Ki bütün azalarım hülyada. Hiçbir dua yerine getiremez, Benim...
  4. ölüm ve ölümden sonra olanlar -adım adım

ölüm ve ölümden sonra olanlar -adım adım

ölümden sonra olanlar zekaret nedir menkir zekaret ne demek merhabalar değerli melekler bi sitede cook yeniiyim paylaşımda bulunmaktadn cok haz alıyorum umarım paylaşımlarımın dirhem yararı oluyorsa ne mutlu bana.. evet genelde merak edilen ama tam analmıyla sıralanmış bir ölüm vezekaret anı olyına kalem kalem ele aldım ve en sağdeleştirlmiş şekilde anlaya bilecek şekilde yazıyorum ölüm ve...
  5. Şehzade Mustafa Ölüme Adım Adım Yaklaşıyor!

Şehzade Mustafa Ölüme Adım Adım Yaklaşıyor!

Bu konu; Şehzade Mustafa Ölüme Adım Adım Yaklaşıyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'da bu gece heyecanlı bir bölüm daha bizleri bekliyor. İbrahim Paşa'dan sonra Şehzade Mustafa'nın da adım adım ölüme yaklaştığını gördüğümüz dizinin geçen haftaki bölümünde, askerlere altın dağıtan Şehzade Mustafa'nın bu tutumu Kanuni tarafından hiç de hoş karşılanmamıştı. İşte...

Sayfayı Paylaş