gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adınızı Kanla Yazmak İster misiniz?

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kanla isim yazmak, adını kanla yaz, nasıl, link, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Adınızı bir duvara kanla yazmak ister misiniz? :çapkın:

BURADAN..

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ay bir tuaf oldum ya sonucda parmakla yaziyoruz iyyyyyyyyyy...

Adınızı Kanla Yazmak İster misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunları yemek ister misiniz?

Bunları yemek ister misiniz?

Nasıl pastalar ama :D
  2. sigara paketinin üstüne ne yazmak istersin?

sigara paketinin üstüne ne yazmak istersin?

bardak üzerine isim yazma sigara üstüne yazı yazma sigaranın üstüne yazı yaz sigara üzerine paketine isim Sigaranın üzerine ne gibi yazılar yazılabilir? hadi hayal gücümüzü çalıştıralım. siz ne yazmak isterdiniz..? mesela; ateşle yaklaşmayın zıkkımın kökünü iç e mi?not:Annen :D koşmaya başla sıpa,geliyorum.not:baban :n028: Afiyet olsun size, helvanızı da yeriz nasipse. Un helvası:...
  3. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

vahide gördüm diziden ayrılıyor mu vahide gördüm diziden ayrıldı mı ayrıldımı ayrılacak mı hazal kaya ayrılacak adını feriha koydum, dizisi, fehiriha, hazal kaya, diziden ayrılıyor mu, ne zaman, neden hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Meleklerim bir söylenti duydum doğrumu diye araştırmak istedim ve bu haberi buldum. Sizlerle paylaşmak istedim. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum...
  4. Özgüveninizi 14 adımda geliştirmek ister misiniz?

Özgüveninizi 14 adımda geliştirmek ister misiniz?

ozguven, adim, 14, gelistirmek, istemek konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, Özgüven önemli bir kişisel özellik; yaşamla baş etmemizi ve zorluklara dayanmamızı kolaylaştırıyor. İşte, insana güç verip, enerjisini artıran ve daha fazla çaba göstermeye özendiren özgüveni kazanmanın 14 yolu... 1 Önce bütün olumsuz tecrübeleri unutun. Durup dururken güveniniz yitirmeniz, başarısızlık...
  5. Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

msn niki büyük boy yazmak için ne yapmak gerekir nasıl büyük yazılır büyük font yazmak ile ilgili bilgiler burada melekler Msnde nikinizin renkli olması için ya da msnde nikiniz yerine resminizin görünmesi için ne yapmanız gerektiğini daha önce anlatmıştık melekler :) Şimdi ise nikinizi büyük fontta yazabilmeniz için ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz sizlere ; Nickinizi yazdığınız...

Sayfayı Paylaş