gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

AG bebek isimleri

Konu, 'a-Erkek İsimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Agah: bilgili bilen
    haberli
    uyanık
    Ager: doğru ve temiz kimse

Agra: çok sevimli, yakışıklı

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    agah ..bazıları kaba söylüyor malesef

AG bebek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  2. AF bebek isimleri

AF bebek isimleri

Afer: çok beyez, bembeyaz Affan: kötü şeylerden kaçınan kötülüklerden uzaklaşan Afgan: heyecanlı, çabuk öfkelenen orta asya' da yaşayan müslüman bir kavim Afuv: daima affeden, merhametli esmaü'l-hüsna'dandır "abd" takısı alarak kullanılır Afif: namuslu Afil: uful eden, grup eden, batan (güneş, yıldız) görünmez olan, kaybolan Afşar: atak, uyumlu, oğuz boylarından birinin adı...
  3. AL Bebek İsimleri

AL Bebek İsimleri

tatarca isimler uluslararası erkek isimleri uluslararasi erkek isimleri sanatcıların bebek sanatcıların bebeklerinin Alaaddin: din uğruna çalışan Alaaddin: din uğruna çalışan Alaatin: dini yükseltmek, yüceltmek için çalışan Alabora: teknenin ters dönmesi Alaçam: çam ağacının değişik renkler gösteren bir çeşidi Aladoğan: bir kuş türü Alakoç: benekli koç Alakurt: değişik renkli kurt...
  4. A-S Bebek isimleri

A-S Bebek isimleri

modern erkek isimleri değişik erkek bebek isimleri degisik bebek değişik modern 2010 As: mersin ağacı değirmen Asaf: vezir Asal: temel, esas Asan: kolay, rahat sağlıklı Asfa: çok saf, en temiz, halis Asgar: en küçük, daha küçük Ashab: sahib' in çoğulu hz. muhammed (s.a.s)' i görüp ona tabi olan kişiler Ası: menfaat Asıf: çok sert esen rüzgar Asım: temiz, namuslu, sağlam karakterli...
  5. bebek isimleri

bebek isimleri

merhaba hanımlar kısmet olursa yakın bir zaman da bebeğimi kucağıma alacam ama onun için henüz bir isim bulamadım ve buda benim canımı oldukça sıkıyor. Bu arada bebeğimin cinsiyeti erkek buna göre bana farklı erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz kurandan olursa memnun olurum

Sayfayı Paylaş