gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ağlatan Mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ağlatan Mesajlar Merhaba kızlar sizden çok etkileyici Ağlatan Mesajlar istiyorum hadi bekliyorum ağlamaya hazır olsun herkes:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ağlatan Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara Karışayım bozbulanık sellere Adı sanı bilinmedik illere Gitmeyince gönül yardan ayrılmaz Ahım kaldı şu gelinin ahdinde Deremedim güllerini vaktinde Karanlık gecede kolum altında Yatmayınca gönül yardan ayrılmaz Gözüm kaldı şu kaplanın postunda Azrail de can almanın kastında Döne döne teneşirin üstünde Yunmayınca gönül yardan ayrılmaz Hadini de...
  2. Emrah - Ağlaya Ağlaya

Emrah - Ağlaya Ağlaya

Şu dağların ardı bahar dediler Yürüdüm yürüdüm erişemedim Her kul kaderini yaşar dediler Derdimi kimselye bölüşemedim Hep yalnız yaşadım acılarımı Yar hasretin böldü uykularımı Bir dosta açıpta duygularımı Ağlaya ağlaya anlatamadım Ne ümitler vardı Boşa taşıdım ne çileler gördüm Neler yaşadım hep yokuşta koştum Artık usandım Aşkın menziline ulaşamadım
  3. Ağlama Yastığı

Ağlama Yastığı

Başınızı yastığa koyupta ağladığınızda sağda solda selpak arama derdine SON. Bu yastığın içerisinde bulunan bir cep sayesinde selpağınız hemen yanıbaşınızda. Ayrıca isterlerse gribal enfeksiyon geçirenlerde hasta yastığı olarakta kullanabilirler çok fonksiyonlu bir yastık ..
  4. Ağlatan Mesajlar Kısa

Ağlatan Mesajlar Kısa

Ağlatan Mesajlar Ağlatan Mesajlar Kısa Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda ağlatan kısa mesajları sunuyoruz ve diyoruz ki Allah ağlatmasın! Duydum ki çok mutsuzmuşsun, demiştim sana giderken 'benim yerimi kimse tutamaz' diye. İnanmamıştın. Bir sonraki sessizliğim senin için güzelim zamansız gelen ayrılıklar kalbimi yaralar...
  5. Ağlatan Dua

Ağlatan Dua

AĞLATAN DUA Ya Rahman! Ya Vedud! Ya Rahim! Ya Latif! Ey beni en en çok sevenim.. Ey beni en en çok kollayıp gözetenim.. Ey sesimi hep duyanım! Yaralarımı saranım.. Eyy hiç darılmayanım! Çağırınca koşarak gelenim! Ey bana benden yakınım! Ey beni en çok bilenim! Ey en çirkinimden sonra bile “gel” diyenim! Eyy! Dünya terketse, hiç terketmeyenim! Ey en en vefalım..Ey Sevgili, en sevgili! Meded!.....

Sayfayı Paylaş