gebe
  1. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ağlayan Pasta tarifi resimli

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında azem tarafından paylaşıldı.

Ağlayan Pasta ağlayan kız pastası ağlayan pasta video pasta oyunları
    MALZEMELER
    ------------------------
    4 yumurta
    3 fincan şeker
    2 çorba kaşığı süt
    3 fincan un
    1,5 çorba kaşığı kakao
    1 paket kabartma tozu

Kreması :

1 su bardağı süt
    1 paket krem şanti

Sosu:
    1 su bardağı süt
    1 su bardağı su
    1 çorba kaşığı un
    1 çorba kaşığı kakao
    1 fincan şeker

Üzerine:

2 su bardağı süt

YAPILIŞI
    -------------------
    -Yumurta ve şekeri çırpın.
    -Sonra süt ve kakaoyu ilave ederek çırpmaya devam edin.
    -Un ve kabartma tozunu ekleyin.
    -Biraz çırptıktan sonra yağlanmış kalıba boşaltın.
    -Önceden ısıtılmış 175 derece fırında pişirin.
    -Sıcak kekin üzerine 2 su bardağı sütü her yerine gezdirerek boşaltın.Sonra soğumaya bırakın.
    -Kek soğuduktan sonra önceden hazırlanmış krem şantiyi üzerine sürün.
    -Sosu için bütün malzemeyi bir tencereye koyup, koyulaşıncaya kadar pişirin.
    -Soğuduktan sonra kekin üzerine boşaltın.(Ben üzerine hindistan cevizi de serptim.)
    -Buzdolabında biraz beklettikten sonra servis yapın.
    Afiyet olsun...

Ağlayan Pasta tarifi resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağlayan pasta tarifi

ağlayan pasta tarifi

ağlayan pasta ağlayan kız pastası aglayan kız pastası ağlayan pasta tarifi pastacı kızın tarifleri past Malzemeler: 2 yumurta 3 kahve fincanı şeker 3 kahve fincanı un 2 çorba kaşığı kakao 1 kahve fincanı süt 1 paket kabartma tozu 2 su bardığı soğuk süt 1 paket hazır çikolata sosu Yapılışı: Yumurta ve şekeri mikserle çırp, sonra sütü ekle tekrar çırp. Sonra Kakao, un ve kabartma...
  2. Ağlayan pasta tarifi

Ağlayan pasta tarifi

hamile pasta tarifi hamile pasta alayan ağlayan tarifi video ağlayan tarifleri lezzetli bir pasta tarifi :) buyrun kızlarr 3 adet limon 1 su bardağı toz şeker 1 paket krem şanti 1 su bardağı süt 1 paket limon jölesi 2,5 su bardağı sıcak su Süt ve krem şantiyi çırpıp buz dolabında bekletin.Limonu rendeleyip suyunu sıkın toz şeker ve limon suyunu şeker eriyene kadar karıştırın. Kaynayan...
  3. Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri

Resimli Yaş Pasta Tarifleri Kolay Yaş Pasta Tarifleri Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler ve pasta yapmakta henüz benim gibi acemi olan tüm arkadaşlar, sizlere bu yazımızda kolay ve lezzetli yaş pasta tariflerini sunuyorum. Kolay Yaş Pasta Tarifleri Ballı Yaş Pasta Malzemeler 1 paket pötibör bisküvi 1 paket çikolata kreması 2′şer adet muz ve elma 8-10 adet beze Kiraz şekerlemesi Tarifi...
  4. Resimli Pasta Tarifleri

Resimli Pasta Tarifleri

Resimli Pasta Tarifleri istiyorum sizden kızlar lütfen konusunu açın ve link atın.
  5. Resimli Pratik Pasta Tarifleri

Resimli Pratik Pasta Tarifleri

Resimli Pasta Tarifleri Pasta Tarifleri Resimli En Güzel Pasta Tarifleri Resimli Evinizde misafirleriniz için hazırlayabileceğiniz birbirinden leziz ve şık sunumlu pratik pasta tariflerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Köstebek Pasta Malzemeler: * 3 yumurta, * 1 su bardağı şeker, * 75 gr. margarin, * 1 paket kabartma tozu, *1 paket...

Sayfayı Paylaş