gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

ağlıyorum...anne! dizlerine en yakın yerde mola vermek istiyorum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Ağlıyorum!
    Günlerden beri içimde bir fırtına. Bir cehennem. Korkuyorum anne! Hem de tahmin edemeyeceğin kadar çok korkuyorum.
    Çocukken korktuğum da sığındığım sen olunca, korku kalmıyordu. Ama şimdi sana gelsem de içimde kocaman bir korku ile yine senden ayrılıyorum.

Büyüdüm mü ben anne? Büyümek ,can acıtıyor denmedi bana. Büyü daha iyi olacaksın derlerdi zamanın da..

Ama anne!!

Büyümek canımı acıtıyor. Büyümek içimi yakıyor. Büyümek, vakitli vakitsiz ağlatıyor beni.

Kesilen ,acıyan yerimi gösteremiyorum kimselere. Salyalarımı göstere göstere avazım çıktığı kadar bağırarak “işte anne!! Kalbim acıyor anne! Onu kanattılar anne!” diye sana sığınmak istiyorum beni kınayan manidar bakışların altında.

Ama anne,

göz yaşlarımı bile gizli akıtıyorum. Issız yerler de ağlıyorum artık. Kimselerin beni görmediği yerler de , bir mucize bekliyorum. Kimseler olmadığı halde ,birileri benim orada olduğumu bilsin .Bilsin ve sırtımı sıvazlayıp “neyin var yavrum?” desin. “hiç! hiçbir şeyim yok” diyerek ağlıyayım. “Hiç” dediğim halde beni anlasın yine de diye bekliyorum. ANNE!!!
    Ahh annem bilsen sana ne çok muhtacım...

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
ağlıyorum...anne! dizlerine en yakın yerde mola vermek istiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa bir mola vermek istiyorum hayat...

Kısa bir mola vermek istiyorum hayat...

Kısa bir mola vermek istiyorum, izin verir misin hayat... Acıyan yerlerimle kelimelere sığınma vakti şimdi, Uzak şehirler arıyorum yüreğimin yabancı olduğu. Keşfetmediğim, görmediğim, bilmediğim bir yer olmalı... Hatırlatmamalı seni bana... Vedalaşmamalıyız seninle, Sana bu iyiliği yapmamalıyım! İlk kez nefretin eşiğindeyim, ama... Senden vazgeçemem... Bilir herkes... Acıyan yerlerimle...
  2. ölüme en yakın olduğum yerde sevdim seni...

ölüme en yakın olduğum yerde sevdim seni...

Ve ben seni ölüme en yakın olduğum yerde sevdim. Seni ne zaman gördüğümü takvim yapraklarında bıraktım... Bilmem kaçıncı asrın hangi günündeydik. Ne zaman sevdim seni? Hangi mevsimin kollarında vuruldum, bahar yeşili gözlerine? Sen hangi sonsuzluktan çıkıp geldin? Senin de acıların vardı elbet her insan gibi. Bana hep acısız yanlarını gösterdin; paylaşmadın benimle. Ama yine de...
  3. Ağlıyorum anne! dizlerine en yakın yerde mola vermek istiyorum..

Ağlıyorum anne! dizlerine en yakın yerde mola vermek istiyorum..

Ağlıyorum! Günlerden beri içimde bir fırtına. Bir cehennem. Korkuyorum anne! Hem de tahmin edemeyeceğin kadar çok korkuyorum. Çocukken korktuğum da sığındığım sen olunca, korku kalmıyordu. Ama şimdi sana gelsem de içimde kocaman bir korku ile yine senden ayrılıyorum. Büyüdüm mü ben anne? Büyümek ,can...
  4. kilo vermek istiyorum

kilo vermek istiyorum

ben kilo vermek istiyorum ne yapmam lazım
  5. evlatlık vermek istiyorum  x

evlatlık vermek istiyorum x

Ben 21 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiyim.29 haftalık erkek bebeğine hamileyim ailem bilmiyor ve kimsem yok.bebeği aldırmadım bakarım sandım ama ne bi gelirim var nede kalacak bi yerim.doğunca bakamayacağım.ben içinde ALLAH korkusu olan bi aileye evlatlık vermek istiyorum ama hiçir şekilde benim adıma olmamalı..nolur yardım edin..

Sayfayı Paylaş