gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ah kabrimin ilk gecesi ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ah kabrimin ilk gecesi ilahisi ilkgeceilahisi yer kazılır serin olur kazıldıkca derin olur
    içine giren kaybolur
    ah kabrmin ilk gecesi

ilk gecesi acı olur
    ah kabrimin ilk gecesi

ah kabrimin ilk gecesi ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Üyenin İLk Gecesi

Yeni Üyenin İLk Gecesi

uyumaya calısırken -rep1 rep2 rep3 rep4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı rep sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  2. Cemal Kuru - Kabrimin İlk Gecesi

Cemal Kuru - Kabrimin İlk Gecesi

Yer kazılır derin olur Kazıldıkça serin olur İçine giren kaybolur Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Kabir kurdu acı olur Başlarının tacı olur İlk gecesi acı olur Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi İlk gecesi ilk gecesi Ah kabrimin il gecesi İlk gecesi İlk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Sevdiklerim kabrim kazar Baş taşımda adım yazar Uyuyan dertlerim azar Ah kabrimin ilk...
  3. Yeni Üyenin İlk Gecesi

Yeni Üyenin İlk Gecesi

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine karma istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  4. Kabrimin Ilk Gecesi İlahisi

Kabrimin Ilk Gecesi İlahisi

yer kazılır derin olur ilahisi yer kazılır kabir ilahisi sözleri derin olur sözleri kabir ilahi Yer kazilir derin olur Kazildikca serin olur Icine giren kaybolur Ah kabrimin/ólúmún ilk gecesi Kabir kurdu aci olur Baslarin taci olur Ilk gecesi aci olur Ah kabrimin/ólúmún ilk gecesi Ilk gecesi ilk gecesi ah kabrimin ilk gecesi Ilk gecesi ilk gecesi ah ólúmún ilk gecesi Sevdiklerim kabrim kazar...
  5. yeni üyenin ilk gecesi

yeni üyenin ilk gecesi

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...

Sayfayı Paylaş