gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hazan Ölüm İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

hazan ölüm ilahisi ölüm ilahisi hazan sözleri sözleri ilahileri Hazan ölüm hazan ölüm Elden ele geze ölüm
    Annemin ördüğü saçı
    Teneşirde çözen ölüm
    Annem annem geç karşıma
    Bak gözüm ile yaşıma
    Bir daha girmem rüyan
    Ah ölümün ilk gecesi
    Annemin giydiği aktır
    Yüreğinde yağı paktır
    Benden başka oğlu yoktur
    Ah ölümün ilk gecesi
    Yer kazılır derin olur
    Kazıldıkça serin olur
    İçine giren kaybolur
    Ah ölümün ilk gecesi
    Ne oldu bir bak ne oldu
    Ela göze toprak doldu
    Gidenler hep gelmez oldu
    Ah ölümün ilk gecesi

Hazan Ölüm İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Hazan

Sezen Aksu - Hazan

Yoruldum alınmaktan kırılmaktan Yıllar yılı peşinde Kovuldum cennetten cehennemden Öldüm öldüm dirildim içimde Sen her su veren ele açan kolay çiçek Bende hazan, bende hüzün, dert bende Yetimim sensiz, yurtsuz yersiz Dilerim bensiz anlayacaksın Yetimim sensiz, yurtsuz yersiz Dilerim bensiz anlayacaksın Ölürüm yoluna Ölürüm yoluna sonum olacaksın Günahın boynuna Onun koynuna ne zaman...
  2. Hüseyin Turan - Hazan Oldu

Hüseyin Turan - Hazan Oldu

Hazan Oldu İki gözüm yalan mıydı? Bu hasretlik sonum oldu Sen gelmedin hiç gelmedin Ne kıymetim kadrim bildin Hazan oldu hazan oldu Bahar geçti hazan oldu Gonca güldüm yar bağında Gülüm soldu hazan oldu Uçan kuşlar esen yeller Yare benden selam söyler Yine hicran yine akşam Duman duman doldu gözler Hazan oldu hazan oldu Bahar geçti hazan oldu Gonca güldüm yar bağında Gülüm...
  3. Deniz Toprak - Hazan Nedir

Deniz Toprak - Hazan Nedir

hazan nedir notaları hazan nedir nota notası Hazan Nedir? DÖrt YÖnden Es Seher Yeli GÖz GÖz Olsun Nar Çatlasin ÜsÜmesin Hanim Eli Yere DÜsen Kar Çatlasin SÖylermisin Hazan Nedir Yaprak DÜser Yere Bir Bir Usul Usul GÖnlÜme Gir YÜregimi Sar Çatlasin Nazli Nazli Seslenip Gel GÜl Suyuyla Islanip Gel Karanfil Tak SÜslenip Gel Kiskansin O Yar Çatlasin BugÜnÜn Seyri DÜnden Mi Ayin Savki Kendinden...
  4. ölüm yok mu sandın ilahisi

ölüm yok mu sandın ilahisi

ölüm yokmu sandın ilahisi Ölüm baki olur hayat son bulur Buz gibi toprakla beden buluşur Sorgu sual başlar akşam son bulur Emelin iyimi kötümü bilmem Sana soracaklar rabbin kim diye Orda torpil olmaz bunu bil sende Melekler ağlıyor yanlış bildikçe Ne yaptın yaşarken haydi sen söyle Malın mülkün vardı ölmem mi sandın Dünya çok güzeldi buna mı kandın Ahreti unuttun şefkemi daldın Şimdi ver...
  5. Hemen kurtulurum sanma ölünce ilahisi

Hemen kurtulurum sanma ölünce ilahisi

Çok yaşarım dünya hep kalır sanma Her gün namazı kıl sakın usanma Hep iyi tohum ek gençlik çağında Ektiğin biçersin Cennet bağında Meşhunlar hiç hatırlamaz Haram işler biride namaz kılmaz Bir gün gelir tutmaz bu eller Söyleyemez Allah demeyen diller Sual melekleri kabre geleler Namazı doğru kıldın mı diyeler Hemen kurtulurum sanma ölünce Azap melekleri çıkıp gelince

Sayfayı Paylaş