gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kabrimin Ilk Gecesi İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yer kazılır derin olur ilahisi yer kazılır kabir ilahisi sözleri derin olur sözleri kabir ilahi Yer kazilir derin olur Kazildikca serin olur
    Icine giren kaybolur
    Ah kabrimin/ólúmún ilk gecesi
    Kabir kurdu aci olur
    Baslarin taci olur
    Ilk gecesi aci olur
    Ilk gecesi ilk gecesi ah kabrimin ilk gecesi
    Ilk gecesi ilk gecesi ah ólúmún ilk gecesi
    Sevdiklerim kabrim kazar
    Bastasimda adim yazar
    Uyuyan dertlerim azar
    Kabir evler sira sira
    Kara toprak kara kara
    Karanlikta isik ara
    Duman cikmaz bacasi yok
    Kalkip kacsam kapisi yok
    Ilk gecenin hesabi cok
    Bizim evler issiz kalmis
    Yavrularim oksuz kalmis
    Sizlerden ayrilmak varmis
    Ilk gecesi ilk gecesi ah kabrimin ilk gecesi
    Ilk gecesi ilk gecesi ah ólúmún ilk gecesi
    Ziyarete gelin gidin
    Dua edin serin edin
    Karanliga isik edin

Kabrimin Ilk Gecesi İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cemal Kuru - Kabrimin İlk Gecesi

Cemal Kuru - Kabrimin İlk Gecesi

Yer kazılır derin olur Kazıldıkça serin olur İçine giren kaybolur Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Kabir kurdu acı olur Başlarının tacı olur İlk gecesi acı olur Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi İlk gecesi ilk gecesi Ah kabrimin il gecesi İlk gecesi İlk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Sevdiklerim kabrim kazar Baş taşımda adım yazar Uyuyan dertlerim azar Ah kabrimin ilk...
  2. ah kabrimin ilk gecesi ilahisi

ah kabrimin ilk gecesi ilahisi

ah kabrimin ilk gecesi ilahisi ilkgeceilahisi yer kazılır serin olur kazıldıkca derin olur içine giren kaybolur ah kabrmin ilk gecesi ilk gecesi acı olur ah kabrimin ilk gecesi
  3. Evliligin Ilk Gecesi Ve Yedinci Senesi :D

Evliligin Ilk Gecesi Ve Yedinci Senesi :D

EVLİĞİN İLK HAFTASINDA: Damat: Ah! Nihayet Rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşık mısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terk etmeyi düşünür müsün? Damat: Tabi ki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir Gün vuracak mısın? Damat: Asla! Ben o tür...
  4. Kabrin sıkması

Kabrin sıkması

Büyük İslam âlimlerinden Kâdî Muhammed Zâhid “kuddise sirruh” hazretlerine, bir gün kabirden sordular. Cevabında; - Kabir azabı ve kabrin sıkması vardır, buyurdu. Buna inanmayan kâfir olmaz ise de bid’at sahibi olur. Sordular: - Neden efendim? - Çünkü, meşhur olan hadislere inanmamış olur. Ve izah etti: - Bunlar, bu hadislerin, doğru hadis olmasında şüphe ettikleri için, kabir azabına...
  5. Ilk merhaba :)

Ilk merhaba :)

İLK ÖNCE TÜM ARKADAŞLARA HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM. OĞLUMU ÖĞLEN UYKUSUNA YATIRMIŞKEN VE KENDİME VAKİT AYIRMANIN HAZZINI YAŞARKEN KENDİMİ MELEKLER MEKANINDA BULDUM. ARAYIŞIM KARDEŞ YAŞ ARALIĞI NE KADAR OLMALI BAŞLIĞIYDI.EGE 24 EYLÜL 2008 DOĞUMLU.AŞIRI DERECEDE ARKADAŞ İSTİYOR.BİZDE BU NEDENLE KENDİDİNİ HAFTADA 3 GÜN 2 ŞER SAAT OLMAK ÜZERE OYUN GRUBUNA YAZDIRDIK DDEVLET BÜNYESİNDE ....ÇOKTA...

Sayfayı Paylaş