gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ah sevgılı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şimdi nerelerdesin? Bu sefer yazdıklarımın, yüreğimin acısının adresi yok! Satırları yazmakta bile zorlanıyorum. Sen gideli kelime haznem daraldı. Tek başıma kaldım buralarda Ansızın dalıyorum, sürekli yollara bakıyorum ve işin acı tarafı gelmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ah Sevgili! Çok hayallerimiz vardı. Hayata dair, aşka dair, ikimizin kaybettiklerine dair. Yazık! Hayallerimiz yarıda bile kalmadı.. Şimdi de mi kadere atılacak suç? "Kaderde var mı?" diyerek
    Sen yoksun ama ben gene sana yazıyorum her günün ardından(!)
    Gözyaşlarımı, aşkımı, özlemimi yazıyorum ve sevgili her zamanki gibi seni özlemle bekliyorum. Bensiz üzülme olduğun yerlerde; çünkü ben seni yüreğimde taşıyorum, sensizken bile...

Kimseye söylemiyorum seni sevdiğimi sana bile Çünkü içimde yaşıyorum seni, sen de beniBizim aşkımızın kuralı da bu, baştan beri belli

Ah Sevgili(!) Özledim be seni.. Geleceksin biliyorum ve sabırla bekliyorum. Çünkü seni ölümsüz bir aşkla seviyorum.

ah sevgılı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sana ey sevgılı

sana ey sevgılı

Bu sana icimden canimdan kanimdan kalbinden koparak yazilacak son mektup.. Her satiri sen kokucak senin güzel gözlerine bakarak yazacagim bu son mektubumu... Sana daha önce defalarca mektuplar siirler yazdim.. Her satirinda sana olan sevdami anlattim... Her satirinda seni hep seni yazdim.. Bazen bir cicek oldun anlattigim bazen bir kus kanadinda umutlar, Gözyasi oldun bazen... ama hep...
  2. Sevgılıme :)

Sevgılıme :)

29 temmuz benım ıcın çok ozel çok guzel bır gun insanlıgına askına verdıgı guzellıklerıne ınandıgım yuregımde en derınlerde hissettıgım canım ruh ıkızımın dunyaya geldıgı gun bu gun... çogu ınsan ıcın yerın apayrı olsada benım ıcın çok çoook ozel en ozel yerdesın sevgılım ... Senı dunyaya getıren güler annemınde ellerınden ÖpÜyorum...ne mutluyumkı çok sevdıgım sevgılım var.hanı anlamını...
  3. Emret sevgılım

Emret sevgılım

EMRET SEVGILIM Baslangiçta sizin hatalarinizi bile sevimli bulan hatun, iliski baslar baslamaz hummali bir faaliyete girisir. Eviniz, saçlariniz, arkadaslariniz, giyim kusaminiz, aliskanliklariniz, hepsi degismeli, onun istedigi gibi olmalidir. Çok yakin bir kiz arkadasim...
  4. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler
  5. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş