gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ahmet Altan Kitabları

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

- Aldatmak - İçimizde Bir Yer - İsyan Günlerinde Aşk
    - Kılıç Yarası Gibi
    - Kırar Göğsüne Bastırırken
    - Kristal Denizaltı
    - Sudaki iz
    - En uzun gece

Ahmet Altan Kitabları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Özer - Altın Taş İçinde Ginam Ezdiler

Ahmet Özer - Altın Taş İçinde Ginam Ezdiler

altın taş içinde ginam ezdiler aman aman aman ey gümüş tarak ile zülfüm çözdüler aman aman aman ey yatsıya varmadan başım bozdular aman aman aman ey ırak yakın deme anam gel bana aman aman aman ey gizim işkencede deye ağlama aman aman aman ey sabah namazında bindik atlara aman aman aman ey yatsıya varmadan indik yadlara aman aman aman ey anam benim başım yaktın odlara aman...
  2. En Uzun Gece-Ahmet Altan

En Uzun Gece-Ahmet Altan

en uzun gece ahmet altan ahmet altan en uzun gece oku oku Hayatında herkesten ve her şeyden fazla sevdiği erkekten kaçarak Güneydoğu'nun dağlarında uluslararası bir araştırma grubuna katılan bir kadın. Bir daha hiç kimseyi o kadını sevdiği gibisevemeyeceğini bilmesine rağmen ruhundaki zaafları saklamak için yaptığı vahşice hatalarla karşısındakini yaralayan bir adam. Gerçek aşkın korkunç...
  3. Silahı bırak Kitap al

Silahı bırak Kitap al

Tema Vakfı çocukları şiddetten uzak tutmak için kampanya düzenledi.. TEMA Vakfı Bingöl Temsilciliği, çocukları şiddetten uzak tutmak amacıyla ''Silahı Bırak Kitap Al'' kampanyası başlattı. Tema Vakfı Temsilcisi Cuma Karaarslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, şiddeti önlemek ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla başlattıkları kampanya kapsamında oyuncak silahını...
  4. Erkan Petekkaya Haluk Levent Ahmet San gözaltına alındı

Erkan Petekkaya Haluk Levent Ahmet San gözaltına alındı

erkan petekkaya haluk levent ahmet san gözaltına alındı izmir çete operasyonu haberleri burada arkadaşlar. Evet Melek'ler, az önce tv'de son dakika haberi olarak verildi. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde ki Ali Kaptan yani Erkan Petekkaya, şarkıcı Haluk Levent ve organizatör Ahmet San gözaltına alındı. Şimdi gelin Erkan Petekkaya Haluk Levent Ahmet San gözaltı haberlerinin detaylarını...
  5. Alın Teri Kitabının Yazarı Kimdir

Alın Teri Kitabının Yazarı Kimdir

Alın Teri Kitabının Yazarı Kimdir Selam millet Alın Teri Kitabının Yazarı Kimdir ben unuttum ve bir türlü hatırlayamıyorum yazarın adını acil yazın

Sayfayı Paylaş