gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

kiz ben seni vurmazmıyam saçlarından aşmazmıyam

senin gibi bir zalimi ,tarihlere yazmazmıyam

denizlerin ortasında

gecelerin yarısında

dizlerin arasında

gecelerin yarısında

bırakıp gittin beni yar,

zalimlerin arasında,zalimlerin arasında

bırakıp gittin beni yar,

zalimlerin arasında ,zalimlerin arasında

kız ben seni vurmazmıyam

saçlarından aşmazmıyam

kız ben seni vurmazmıyam

saçlarından aşmazmıyam

melekmişin

doğrumuşun yanlı

melekmişin

doğrumuşun yanlı

beni koymu pazara,

alanmışın satanmışın,alanmışın satanmışın

kız ben seni vurmazmıyam

saçlarından aşmazmıyam

beni koymu pazara,

alanmışın satanmışın,alanmışın satanmışın

kız ben seni vurmazmıyam

saçlarından aşmazmıyam

senin gibi bir zalimi ,tarihlere ya

Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin

Ben Senin

Ben Senin Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın. Ben senin herkesin...
  2. Ahmet Tuncer - Urfa Sana Kuşmuş

Ahmet Tuncer - Urfa Sana Kuşmuş

çok zaman oldu sen hala yoksun yüreğim kafeste gelde kurtulsun zalimliktir yaptığın kallesliktir yaptığın gel artık dön artık ömrüm kurtulsun zalimliktir yaptığın kallesliktir yaptığın gel artık dön artık ömrüm kurtulsun urfa sana küsmü$ haberin olsun gönlüm dara düüş muradın olsun yeter artık yeter bu gidi$ son olsun gel artık dön artık ömrüm kurtulsun urfa sana küsmü$ haberin...
  3. Ahmet Tuncer - Urfalı Sevmiş

Ahmet Tuncer - Urfalı Sevmiş

Sen Vuralı Yaralı Yar.. Gün Be Gün Sararıyam Yar.. Sen Vuralı Yaralı Yar.. Gün Be Gün Sararıyam.. El İ�ektin Benden Vurdun İnceden Sen De Sevmiştin Sakladın Benden. Anlamadım Ki
  4. Ahmet Tuncer - Değme Felek

Ahmet Tuncer - Değme Felek

değme felek nota ahmet tuncer değme felek bugün benim efkarım var zarım var bugün benim efkarım var zarım var değme felek,değme,değme,telime benim değme zalim,değme,değme,telime benim gül yüzlü cananı yar yar elden aldırdım,elden aldırım ecel oku değdi,değdi telime benim değme felek değme,değme telime benim değme zalim değme,değme telime benim
  5. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...

Sayfayı Paylaş