gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Resmin Yok Bende

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Gün karardı uzaklarda

Sensizlik eşiyor rüzgar gibi başımda

Herşey tamam şarkı şiir hepsi hatıralarda

özlediğim tek sensin hayal olsan da

Sönmüş sigaram şurda seni çizmiş dumanlara

Kalsa orada kalsa hiç kaybolmasa

İnandır beni yeniden sevdiğine

�ok istedim hala bir resmin yok bende

O gülen yüzünle

Alev alev aşk her yanımda

Yakıyor beni her dakika

Bir sızı gibi dudağımda

Her nefesinde her adımda

Resmini gönder bana

Arkadaş olsun bu gece yalnızlığıma

Hasreti paylaşmaya

Ajda Pekkan - Resmin Yok Bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yok Ki

Ajda Pekkan - Yok Ki

Yok ki daha iyi bir yol dedim aman Kurşun gibi hızla akıyor zaman En az ne kaybedebilir ki insan En çok ne kazanabilir ki hayattan Hani yıllar geçiyor gençlik gidiyor elden Aklını başına hadi davran vakit varken Bir düzenin olsun bir yuvan çoluğun çocuğun Yani nedir ki hayat dediğin bu kadar zaten Derken anladım aslında çok hazin hikaye Dünya adaleti bu kötülükten ziyade...
  2. Ajda Pekkan - Yok

Ajda Pekkan - Yok

Yok Neden o aşk yok Anlaşamıyorduk Bakışmıyorduk bile Yok Paylaşamaıyorduk Hayallerim solgun Yabancı olduk işte Yok Tenimde kökün yok Rüyalarımda sen Sanki hep benimlesin benimle Yok Artık o arzularımız yok O güzel duygularımız yok Hain bir daha bir daha asla Yok O eski anılara yer yok Tükendik son sarılışımda Aşkımız uzaklarda Yok İ�ılgınlıklar yok Aşk kaldı...
  3. Ajda Pekkan - Özletme Beni

Ajda Pekkan - Özletme Beni

bir darıldım bir sarıldım sana ben bazen güldüm bazen oldum sana ben neden böyle güzelsin sen söyle neden her gün aşık olurum sana ben yeniden koşa koşa geldim sana özletme beni bir orada bir burada bekletme beni hadi hadi durma bana gel alem kıskansın deli divane olmuş bu gönül aşkınla yansın
  4. Ajda Pekkan - Oyalama Beni

Ajda Pekkan - Oyalama Beni

Kimbilir kaç günüm kaldı seninle Acısı sevinci ve her şey ile Kimbilir daha ne kadar sürücek kimbilir Yetmiyor bu sevgi bir tek an için Son defa insafa gel benim için ne olur Ne olur erteleme beni de ne olur Bir anlık heves için bir anlık heyecanla Dokunma ve oynama gururumla Oyalama beni veda et artık Baştan çıkarma veda et artık İstersen hakimi ol tatmadığım duyguların Dokunma...
  5. Ajda Pekkan - Al Beni

Ajda Pekkan - Al Beni

Al beni al yanına Kollarının arasına al sakla Elele yanyana Beni de al götür senin dünyana Kim ne derse desin sakın inanma Aşkın yeter de artar bana Güç gelir hayat diye sen hiç korkma Ben de koşarım yardımına Sen erkeksin ben de senin kadının Varlığı yokluğu da paylaşırım Sevginle zenginim Aşk ortağınım

Sayfayı Paylaş