gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akil Öztuna kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

akil öztuna kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler biyografisi, hayatı, filmleri, tosun paşa

Tosun Paşa gibi isim yapmış başarılı bir sinema filmi ile hayatımıza giren Akil Öztuna hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler...

10 Ocak 1905'te doğdu. Sinema hayatı 1975'te Hababam Sınıfı serisi ile başladı. Aynı sene Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filminde rol aldı. 1976'da Hababam Sınıfı uyanıyor ve Tosun Paşa filmlerinde rol aldı. Rahatsızlığı nedeniyle oyunculuktan uzak kaldı. 20 Kasım 1985'te öldü.

Rol aldığı filmler

Tosun Paşa (film) - Akil
    Hababam Sınıfı Uyanıyor (film) - Akil Hoca
    Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı (film) - Akil Hoca
    Hababam Sınıfı (film) - Akil Hoca

Akil Öztuna kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akil Hastaliklari...

Akil Hastaliklari...

akıl hastalıkları ve tedavi yöntemleri ruh hastalıkları çeşitleri akıl çeşitleri duası sağlığı için dua Bazen insan kendisinde veya ailesinden bir kimsede ruh/akıl hastalığı olduğuna inanmak istemez. Kişi, genellikle, hastalık nedeniyle ailesinin adının kötüye çıkmasından korkar. Bu tür davranış ruh/akıl hastası olan kişinin gereksindiği tedaviyi görmesini engelleyebilir. Şöyle düşünün: Ailede...
  2. bana bi akil verin lütfen

bana bi akil verin lütfen

daha öncede anlatmistim esimin bi baskasindan oglu var diye yani benden önceki hayatinda cocuk 4yasini gecti kadinla konustum göstericekti ama vaz gecmi simdi esimle konusayim diyorum yani mahkemeye verelim görebilmek icin sizce bunu yapayim mi yoksa ben hic karismayim zamanami birakayim zamana birakmakta aslinda dogrumu olur bilmem cocuk büyüdügü zaman bu zaman kadar nerdeydin diye babasina...
  3. Pelin Akil Kimdir buyrun öğrenelim

Pelin Akil Kimdir buyrun öğrenelim

Pelin Akil Hayatı Pelin Akil Biyografisi Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Suskunlar dizisinde rol alan genç ve güzel oyuncu Pelin Akil kimdir hepbirlikte öğreniyoruz. İşte Pelin Akil biyografi bilgileri arkadaşlarım; Pelin Akil 17 Nisan 1986 İstanbul doğumlu Pelin Akil İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro Bölümü’nde ve Anadolu...
  4. Akil İnsan Demektir?

Akil İnsan Demektir?

bu konu akil insan ne demektir bilgilerine yer vermektedir. Son zamanlar da özellikle medyada bir akil insan terimi aldı başını gidiyor. Dilden dile dolşan bu akil insan kelimesinin anlamını merak edenler için gerekli bilgiler sizlerle... Akil İnsan Zeki, Akıllı, sağduyuya sahip, danışılan ve fikirleri doğru, önemli olan kişilere denir.Yaşantısı ve bilgisi ile aklı başında adam, insan,...
  5. İnadına Yaşamak Dizisi Pelin Akil Kimdir?

İnadına Yaşamak Dizisi Pelin Akil Kimdir?

inadına yaşamak dizisi pelin akil, pelin akil kimdir, pelin akil hayatı Sevgili melekler, başrollerini Sanem Çelik, Oktya Kaynarca ve Murat Ünalmış'ın canlandırdığı İnadına Yaşamak dizisinde, en son Susskunlar dizisinde rol alan Pelin Akil de yer alacak. İşte Pelin Akil hakkındaki bilgilerimiz.... Pelin Akil (d.17 Nisan 1986 İstanbul) Türk sinema,dizi ve tiyatro oyuncusu. Rent...

Sayfayı Paylaş