gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

aklımda:bir siyah sözcük

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

aklımda:bir siyah sözcük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siyah beyazz bir dünyaaa

siyah beyazz bir dünyaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  3. Grup Gündoğarken - Aklına Bir Şey Gelmesin

Grup Gündoğarken - Aklına Bir Şey Gelmesin

Daha dün bir bugün iki Kaç yıl oldu ki Biraz daha zaman tanısana Unut gitsin desem sanki Olacak mı ki Sen bana vurgunsun, ben sana Aklına bir şey gelmesin Başka birini buldun da Aşkımızı unuttum sanma Kimselere söylemem ayrıldık diyemem Deli gibi bakarlar insana Sabah akşam arasam da bir sevgili bulsam Sensiz yapamam dön bana Aklına bir şey gelmesin Başka birini buldun da...
  4. Siyah bir

Siyah bir

siyah bir renkmidir

Sayfayı Paylaş