gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hangi sözcüklerin yazımı karıştırılır, yazımı karıştırılan sözcüklere anlamları ile birlikte örnekler verebilir misiniz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Birgün :Bir gün

Birşey : Bir şey

Bir çok şey : Birçok şey

Bir kaç şey : Birkaç şey

Hiç bir şey : Hiçbir şey

Pekçok : Pek çok

Pekaz : Pek az

Arasıra : Ara sıra

Yanısıra : Yanı sıra

Peşisıra : Peşi sıra

Ardısıra : Ardı sıra

Akşam üstü : Akşamüstü

Ayak üstü : Ayaküstü

Suç üstü : Suçüstü

YARDIM ETTİYSEM NE MUTLU Bana

Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Hanım'' sözcüğü ne demek ?

''Hanım'' sözcüğü ne demek ?

hanım ne demek ''Hanım'' sözcüğü ne demek ? Söylenir ki, bir gün Cengiz Han, tüm hanları toplamış, sağ yanına da eşini oturtmuş; Cengiz Han hanlarına, -- 'Ben Hanlar Han’i Cengiz Han, hepinizin hanıyım', eşini göstererek; -- 'Bu da benim HAN IM' demiş. İşte erkeklerin ”eşim” anlamına söyledikleri ”hanım” kelimesi oradangeliyormuş... Ne kadar insanca değil mi? Kadın adı da var, yeri de...
  2. Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

Sezon değişiyor vitrinler yeni sezon kıyafetlerle dolmaya başladı bile...Sezon sonu indirimden neler almalıyız ki bir dahaki sezon rahatlıkla kullanabilelim... Kırmızıya her zaman güvenin Geçen kış siyahla kombinlemek vardı, bu sonbahar/kış sezonunun alternatif dokuları dantel ve deriyle yorumlanacak. Tonu da daha kiremide yakın olacak. O yüzden indirimden bulursanız iyi bir kırmızı parça...
  3. Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük nedir?

Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük nedir?

Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük nedir? çok bilgili ne demek Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda yine ne nedir, ne demektir ya da anlamı nedir tarzlarında ki bir konuya daha değiniyor ve mecazen çok biligili kelimesi ne anlama geliyor açıklıyoruz! Mecazen "çok bilgili" anlamına gelen sözcük; Kırkambar'dır.
  4. muhtar sözcüğünün anlamı nedir

muhtar sözcüğünün anlamı nedir

muhtar sözcüğünün anlamı nedir ? Arkadaşlar hiç merak ettiniz mi bilmem ama ben çok merak ettim acaba muhtar sözcüğünün anlamı nedir ?
  5. hiyeroglif yazı nedir

hiyeroglif yazı nedir

hiyeroglif yazı nedir arkadaşlar geçen duydum merak ettim nedir bu hiyeroglif yazı? Bir yazı stilimidir nedir yaa?

Sayfayı Paylaş