gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Aklımdan geçenler...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Aklımdan geçenler...
    çokk güzelmişş canım emeğine sağlık

Aklımdan geçenler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  2. Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?

Erkeklerin aklından geçenleri okumak ister miydiniz?

ben sahsen çok isterdim peki siz dürüt olalım
  3. Doğum Anında Doktorun Aklından Geçenler

Doğum Anında Doktorun Aklından Geçenler

Iğğy tipe bak ....................... - Geri soksam farkederlermi acaba - ....................... - Off of akşam karı ne yemek yapacak acaba, zırlama lan sende ŞAAP! ....................... - La kordon elime dolandı. Hemşireeee ....................... - Şeytan diye tut kordonu sallandır bebeği, ehehuhehe ....................... - Evet kalede Naci. Tüm gözler Ahmet üzerinde.. Şuutt ve...
  4. Sevgilinizin Aklından Geçenleri Okuyun

Sevgilinizin Aklından Geçenleri Okuyun

erkeklerin güvenini kazanmak sevgilinin güvenini kazanma yolları aklından geçeni bilen kadın ayrılan sevgiliyi geri kazanma yolları nelerdir forum ayrılan sevgiliyi geri nelerdir Her kadın sevgilisinin aklından geçenleri bilmek ister. Ne var ki, bir erkek için kalbini açması o kadar zor bir olaydır ki... Size açılmasını sağlayın Bir erkeği duygusallaştırmak istiyorsanız, doğru zamanı ve...
  5. Erkeklerin aklından geçenler

Erkeklerin aklından geçenler

erkeklerin aklından geçenler Tıpkı erkeklerin, biz kadınların aklından geçenleri merak ettiği gibi, her kadında erkeğinin aklından geçenleri merak eder :) Meleklermekani.com olarak, bunu merakta bırakmıyor ve erkeklere dair merak ettiğiniz herşeyi gün yüzüne çıkartıyoruz! :A Erkekler için kalplerini bir kadına açıp, içindekileri dile getirmek bir hayli uzun sürer. Bir erkeği...

Sayfayı Paylaş