gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

akne izini yok etmek için gel....

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

akne izi kremi akneleri yok etme sivilce izi yok etme pembe maske sivilce izleri
    her kadının sorunudur akneler ahh nedir onlar cektiğimiz böle ya cıkar ayrı bir dert izi kalır ayrı bir dert ama artık izi kalmayacak dermanı bende buyrun okuyun:D:D

Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız:

Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın.

Sivilce izi için krem tarifi:

Bir tutam gül yaprağı,
    bir tutam maydanoz,
    yarım adet kabuklu salatalık
    İki bıldırcın yumurtası

Hazırlanışı: Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalığı robottan geçirin. İki bıldırcın yumurtası akını ilave edip karıştırın.

Bu kremi lekelere sürüp masaj yapın. 20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

Sivilceleri yok etmek için bu basit formülü hazırlayabilirsiniz.

Malzeme: 100 gram alkol, 6 adet aspirin
    Uygulama: Aspirini ezin ve alkolle karıştırıp 3 gün bekletin. Bu karışımla cildinizi her gün silin.
    Sivilcelerinizden kurtulmak için, bir çay kaşığı beyaz kil, bir çay kaşığı limon suyu ve bir aspirini toz haline getirip karıştırarak yüzünüze sürün.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Kesinlikle canım en büyük derdim çıkmasını geçtim gerçektende izi kalıyor :uhu:Dudağımın sol tarafında kızarıklıklar var sinir oluyorum ama bunu gerçekten deneyecğim.Sabun kullandım fakat bir işe yaramadı yani bana öyle geliyor ve birde cildimde kuru, sabunda daha çok kurutuyorr...

akne izini yok etmek için gel.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'PKK birası'na izin yok

'PKK birası'na izin yok

Viyana'dan gelen ikinci 'Kürt birası' Noş da pazara giremedi Radikal Gazetesi'nden Tarık Işık'ın haberine göre Noş Bira'ya da Türk standartlarına uygun olmadığı gerekçesiyle ithal izni verilmedi. Üretici şirketin PKK bağlantılı olduğu yolunda iddialar var. Avusturya'da 'Bir yudum özgürlük' sloganıyla üretilen ilk 'Kürt birası' Roj Bira'nın Türkiye'ye ithaline izin verilmemesinin ardından...
  2. Aknelerden kurtulmak için öneriler...

Aknelerden kurtulmak için öneriler...

akneden kurtulmak Elinizde bulunan herhangi bir 500-1000 mg. Arası antibiyotikten bir tableti iyice ezip birkaç damla limon suyu ile karıştıralım.işlemin başarısı için karışımın homojen olması çok önemlidir.daha sonra yüzünüze hafif hareketlerle uygulayın.hem yüzünüze hem de akne olan yerlere sürebilirsiniz.sürdükten sonra 20 dk. Bekleyip yüzünüzü iyice durulayın. Ayrıca kekik...
  3. Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

yüzümün güzel olması için ne yapmalıyım Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız: Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın. Sivilce izi için krem tarifi: Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalık İki bıldırcın yumurtası Hazırlanışı: Bir tutam gül yaprağı, bir...
  4. Akne için etkili öneriler

Akne için etkili öneriler

zeno sivilce aleti çıkamayan sivilceler Akne için etkili öneriler Birçok öneri, birçok çözüm karşısında yine sivilcelerinizle başa çıkamayanlardansanız, yeni önerilerimizi es geçmeyin. Cildin yağ üretimini kontrol altına alan ve bakterileri azaltan her şeyin, akneyle savaşma konusunda olumlu bir etkisi olcaktır. Çabuk çözüm Makyaj uzmanlarının vazgeçilmezlerinden olan Laura...
  5. Akne ve Skar izleri için Dermaroller kullananlar! :13:

Akne ve Skar izleri için Dermaroller kullananlar! :13:

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim, cildimde oluşan akne izlerim için uzun süren bir araştırma sürecinden sonra Dermaroller almaya karar verdim ve bu gece ilk uygulamamı yaptım, zaman zaman resimler de çekerek sonuçlarımı sizlerle paylaşmayı hedefliyorum. Eğer kullananlar olduysa da buradan sonuçlarını resimli anlatımlarıyla görmek güzel olur. Sevgilerle...

Sayfayı Paylaş