gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Alaçam Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

alaçam seyahat alaçam otobüs firmaları samsun alaçama giden otobüs firmaları bafraya giden Firma: Alaçam Seyahat Firma Gerçek Adı: Alaçam Sey. Yurt İçi Ve Yurt Dış. Oto.İşl.San. Ltd.Şti.
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Nami Deliorman
    Genel Müdür: Nami Deliorman
    Merkez Adresi: Lise Cad. Sakarya Sok. No:18 Alaçam / Samsun
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (362) 622 00 44
    Tel 2: (212) 658 23 85
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Tuncay Çırak
    Peron No: 71-72
    Tel 1: (212) 658 23 85

Kalkış Kalkış Tel. Varış Varış Tel. Ara Duraklar
    İstanbul (212) 658 23 85 Alaçam (362) 622 00 44 -

kaynak:frmpaylas

Alaçam Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte seyahat!

gebelikte seyahat!

Hamilelik sırasında bir mola vermek harika bir fikir,bulunduğunuz yerden uzakta geçireceğiniz birkaç gün sizi çok rahatlatacaktır. Tek yapmanız gereken bu seyahate çıkmadan önce doktorunuz ile görüşüp güvenliğiniz için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek. Seyahate karar verdiğinizde bulunduğunuz yere en yakın hastanenin nerede olduğunu öğrenin. Ayrıca tıbbi dosyanızın bir fotokopisini...
  2. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  3. bebekle seyahat

bebekle seyahat

Anne-baba olmanız, vaktinizin çoğunu bebeğinize vakfetmeniz, tatillerden ve yolculuklardan vazgeçmenizi gerektirmiyor. Bebeğinizi de yanınıza alarak ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Sizi ürküten bir bebekle yolculuksa, o zaman şu önerilere bir göz atabilirsiniz. Genel öneriler: Yolculuğa çıkmadan önce, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir listesini yapın ve bu listeye sadık kalın....
  4. Geçmişten Günümüze Alaçam

Geçmişten Günümüze Alaçam

alaçamlı ünlüler Tarihi İlçe çok eski bir tarihe sahiptir. M.Ö. ki devirlerde Frigyalılar, Kimmiler, Mısırlılar, Lidyalılar ve Persler Alaçam'da hüküm sürmüşlerdir. M.Ö. 5. Asırda Orta Asya'dan gelen Miletliler oraya Zelikus adını vermişler. Miletlilerden sonra Bizansın eline geçen Zelikus daha sonra Danişmentlilerce zaptedilerek Tralköy adını almıştır. Selçuklular döneminde Tralköy adı...
  5. Alaçam resimleri

Alaçam resimleri

alacam resımlerı samsun alaçam resimleri alaçam resimleri Alaçam Samsun'un ilçelerinden bir tanesi .Doğa güzellikleriyle dolu olan Alaçam gezilmeye görülmeye değer yerlerden yine bir tanesi

Sayfayı Paylaş