gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Aldatılan kadın mutlaka intikam alır!!!

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

aldatılan kadın nasıl intikam alır bir erkekten nasıl intikam alınır aldatan erkekten alınır erkeklerden aldatılan kadın almalı Kadın altaılınca intikam çanları çalmaya başlar.Bende aldatılsam bende hemen ilk iş olarak bir initkam planı hazırlarım:DBuyrunuz.

''Aldatılan her kadın intikamını alır''
    Kadın erkek ilişkisinin gizemi yıllardır çözülemedi. Esquire dergisi de Zeynep Mansur'a kadınlar hakkında erkeklerin bilmediği 10 şey nedir? diye sordu.

İşte şaşırtan cevaplar...
    1- Bir kadın için gerçek aşk şartlar ne olursa olsun vazgeçmemektir. Ölümüne savaşmak sevdiği adam için her şeyi göze almak ve gerek diğer kadınlarla gerekse sevdiği adamın ailesiyle yeri geldiğinde kafa kafaya dövüşmek demektir. Erkekler bunu bilir ancak çoğu zaman bilmezlikten gelir.
    2- Kadınlar erkeklerin eski sevgililerinden bahsetmesinden hiç hoşlanmaz. Özellikle “eski sevgilim” derken sondaki “m” harfine vurgu yapılmasına hiç tahammülleri yoktur. Zira sevgili eskimişse “sevgilim” diye nitelendirilmemelidir. Olsa olsa “eski sevgili” olabilir.
    3- Erkekler çapkınlık yaparken hiç yakalanmayacaklarını zanneder; ancak âşık kadın aldatıldığını hisseder. Örneğin o kadında aldatıldığını hissettiği anda kalp sıkışması mide ve baş ağrısı gibi belirtiler görülebilir. Unutmayın kadın bilir! Görmese de duymasa da kalbiyle bilir.
    4- Kadınlar yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Aslında bu paylaşmayı çok sevmelerinden kaynaklanır. Duygu düşünce sevgi gibi birçok şeyi karşısındakilerle paylaşırlar. Kısacası kadınlar için hayat paylaştıkça anlam kazanır. Konuya bu açıdan bakıldığında bile erkekler kadınların hayatlarındaki öneminin farkına çoğu zaman varamaz.
    5- Kadınların her zaman güçlü bir erkek aradığı düşünülür. Oysa kadın doğası gereği erkekten daha güçlüdür. Acı eşiği daha yüksektir ve fiziksel olarak daha kuvvetli olmasa da ruhsal olarak zırhlarla donatılmıştır. ışte erkeklerin düştüğü en büyük yanılgı budur: Kadın zayıf değildir ve güçlenmek için erkeğe ihtiyaç duymaz.
    6- Güven duygusu erkekler için saf ve güçsüz bir duygudur. Ancak bu kadınlar için bir hazinedir. Kadınların hayatları boyunca aradıkları en önemli duygu güvendir...
    7- Aldatılan kadın yoktur çünkü her kadın aldatıldığını hisseder ve aldatıldığı ortaya çıkmadan önce intikamını alır! Sevdiği adamın başka bir kadınla fazla ilgilenmesi bile bir kadın için aldatmayla eşdeğerdir ve kadın kendisine yapılan bu haksızlığın altında asla kalmaz.
    8- Bir kadın için hayattaki en önemli şey sevgisini hissettirebilen “seni seviyorum” sözünü kalpten söyleyebilen bir erkeğe sahip olmaktır. Kadın için böyle bir erkeğin değeri tahmin edebileceğinizden de fazladır.
    9- Bir kadın bir aşktan diğerine birkaç saatte gidebilen seçici olmayan bir erkekten asla hoşlanmaz.
    10- Bir erkek karşısındaki kadını anladığını zanneder ancak yıllar geçtikçe yanıldığını aslında karşısında duranın çok daha karmaşık bir karaktere sahip olduğunu anlar. Çünkü kadınlar sürprizlerle doludur ve biraz araştırmaya başlayınca onlar hakkında 10 şey değil 10 binlerce şey bilmediğinizi görürsünüz.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söze ne denir umarım bir gün intikam planı yapmak zorunda kalmayız hahaha

3. mmaayynneell

mmaayynneell Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aldatılmak çok zor olmalı....

4. sweet  zara

sweet zara Forum Okuru

gerçekten çok zor günlerdir pilan kuruyorum neyapsamda canını öyle biyaksamki hiç unutmasın gözümle gördüm izledim ve gördüm başkasıyla aldatıyor beni hemde iş arkadaşımla yardım bekliyorum neyapmalıyım susup çekiliyimmi yoksa dünyasını başınamı yıkıyım benim dünyam yıkıldı

5. mrveee35

mrveee35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
  6. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bencede mutlaka intikam almalı

7. fatma ibrahim

fatma ibrahim Forum Okuru

Canımdan çok sevdiğim adam en yakın arkadaşımla nişanlandı hemde üç gün içinde atlatamıyorum bunu...yardım eder misiniz

8. çiğdem cıtak

çiğdem cıtak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    canım bırak allahından bulsunlar hiç uğraşma yuva yıkanın yuvası olmazmış

Aldatılan kadın mutlaka intikam alır!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılan kadının intıkamı

Aldatılan kadının intıkamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. işte bu kesinlikle asrın intikamı (tavsiyedir mutlaka bakın)

işte bu kesinlikle asrın intikamı (tavsiyedir mutlaka bakın)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aldatılan Kadın Ne Yapar

Aldatılan Kadın Ne Yapar

aldatılan kadın ne yapmalı aldatılan kadın ne yapar dinimizde yapmalı hamilelikte aldatılmak islamda meleklerım bakın neler yapmış..aldatılıdıgın duyuncaa.arabayı parçalamış.bence az yapmış ..ben olsamm arabayı degıl neyse yaaa..hıç kımse aldatılmayı haketmez.aldatan olursa da aynen boyle olur.buyrunn bakınn..
  4. Aldatılan kadınların tepkileri

Aldatılan kadınların tepkileri

Çeşitli milletlerden hanımlara "kocanız sizi aldatırsa ne yaparsınız" diye sormuşlar. İtalyan Kocamı öldürürüm. İspanyol Kocamı da sevgilisini de öldürürüm. Alman Kendimi öldürürüm. Japon Önce kocamın sevgilisini, sonra kendimi öldürürüm. İngiliz Viski ne güne duruyor? Rus Votkalarla sarhoş olurum. Amerikalı Alacağım nafakayı hesaplamaya başlarım....
  5. her kadın mutlaka okumalı

her kadın mutlaka okumalı

Sevgili melekler, İşte bildiğimiz veya farkında olamadığımız gerçekler.... 15 – 40 yaş arası birçok kadının kanser, trafik kazaları yada sıtma yerine toplumsal cinsiyet kökenli şiddet nedeniyle ölmekte yada yaralanmakta olduğunu? Her 3 kadından 1’inin yaşamı boyunca dövüldüğünü, cinsel ilişkiye zorlandığını yada taciz edildiğini? Kadın cinayet kurbanlarının yüzde 70’inin erkek...

Sayfayı Paylaş