gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aldatıldığını öğrenen ne yapmalı?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aldatıldığını öğrenen kadın ne yapmalı aldatılan sevgili ne yapmalı aldatılan kadın uzman tv Aslında bu o an da yaşanılan duyguya, kızgınlığa göre değişir elbette ama uzmanlar aldatıldığını öğrenen kadının önce sakince bu durumu kendi içinde düşünmesini ve fevri davranmamasını söylüyor.
    Sevgili Melek'ler, ALLAH kimseye yaşatmasın diliyor ve size bu konu ile ilgili bilgiler sunuyoruz.

Aldatıldığını öğrendiğin an ne yapar insan. Çekip gitmeli mi? Yoksa kalıp savaşmalı mı? Kadın yada erkek hiç farketmez bir insanı başka birine tercih etmek kim olursa olsun can yakar, insana kendini kötü hissettirir.

Teknolojininde hızla ilerlediği şu günlerde aldatma ve aldatılma oranları hızla artıyor. Artık kimse benim eşim yapmaz diye kesin birşey söyleyemez oldu. Mutlu giden bir birlikteliğin olduğunu düşündüğün herhangi bir an; değişik bir parfüm kokusu, kıyafetlerde bulunan saç telleri, saklanan cep telefonları, kaçamak cevaplar fırtına öncesindeki puslu hava gibidir.

Bir tesadüf sonucu yada yapılan derin incelemer neticesinde aldatıldığını öğrenen insan herzaman çekip gitmeyi, gitmeden öncede içindeki kini ve nefreti kusmayı tercih eder. Sonrasında çekilecek acıları bile bile bunları yapmaktan alıkoyamaz kendini. Bakın Demet Akalın'ın bir şarkısı ne güzel anlatıyor durumu

Ne kadardır sürüyordu
    Başka kimler biliyordu
    Söyle kaç arkadaş kaç dost
    Arkamdan gülüyordu

Demek ki ben senin için
    Hiç birşeyden ibaretim
    Hayatına girip çıkan
    Sıradan bir hikayeydim

O kadar mı değerim yok
    O kadar mı kıymetim yok

Ne kadar acı...
    Bi o kadar açık;
    Aldatıldım!

Şimdi hangi yüzle karşımda duruyorsun
    Hem suçlu, hem güçlü, sabrımı zorluyorsun
    Yıkıl karşımdan durma sen sevmeyi bilmiyorsun

Aldatıldığını öğrenen ne yapmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo veremiyorum ne yapmalıyım?

Kilo veremiyorum ne yapmalıyım?

kilo veremiyorum ne yapmalıyım Birçok kişinin ortak derdidir şu kilo sorunu..Bazen ne yapsanızda kilo veremediğinizi düşünüp hatta dahası psikolojinizin olumsuz bozulmalarına bile yol açan berbat bir moral bozukluğu yaşatır hele şu giysilerin içine sığamamak derdi o zaten başlı başına bir facia:) İşte sizler için kilo verme yöntemleriyle ilgili uzmanların önermiş olduğu önemli tüyoları ve...
  2. Düşükten Sonra Ne Yapmalı?

Düşükten Sonra Ne Yapmalı?

Kadınların 21’inci gebelik haftasından önce bebeklerini kaybetmesi düşük olarak tanımlanıyor. Bir veya birden fazla kayıp olduğunda bu durum, ‘tekrarlayan düşük’ olarak isimlendiriliyor ve infertilite (kısıklık) tedavisi gerektirebiliyor. Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi’nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Sema Demirsoy, bir kez düşük yapıldıktan sonra ikinci gebelik için anne adayının...
  3. gebe kalamıyorum. neler yapmalıyım?

gebe kalamıyorum. neler yapmalıyım?

iyi günler hanımlar. siteye yeni üye oldum. aslında ara ara hep yolum düşüyordu buraya ama artık ne yapacagımı bilmiyorum. kısaca bulundugum durumu anlatayım size. 1 yıldır korunmadıgımız halde gebelik gerçekleşmedi. bunun 5-6 ayını saymıyorum çünkü o dönemler düzensiz adet görüyordum. işin aslıda adet düzensizligi olunca biz bu korunma işini bırakalım dedik bi korkuyla. bi kaç sefer 2 aya bir...
  4. Bebeğim Emmiyor Ne Yapmalıyım?

Bebeğim Emmiyor Ne Yapmalıyım?

bebeğim emmiyor bebeğim emmek istemiyor bebeğim emmek istemiyor ne yapmalıyım Bebeklerimizi büyütürken zaman zaman bazı sorunlarla karşılaşırız melekler :) Çocuk doktoruyla iletişim halinde olarak rahatlıkla atlatacağımız bu dönemde bebeklerimiz bazen meme emmeyi bırakabilir. Bu elbette ki müdahale gerektiren önemli bir sorundur. Öncelikli olarak bebeğin emmeyi bırakmasının nedenlerini...
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş