Aldatıldığını öğrenen ne yapmalı?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Aldatıldığını öğrenen ne yapmalı?
aldatıldığını öğrenen kadın ne yapmalı aldatılan sevgili ne yapmalı aldatılan kadın uzman tv
Aslında bu o an da yaşanılan duyguya, kızgınlığa göre değişir elbette ama uzmanlar aldatıldığını öğrenen kadının önce sakince bu durumu kendi içinde düşünmesini ve fevri davranmamasını söylüyor.

Sevgili Melek'ler, ALLAH kimseye yaşatmasın diliyor ve size bu konu ile ilgili bilgiler sunuyoruz.

84d7a3a9969113.jpg

Aldatıldığını öğrendiğin an ne yapar insan. Çekip gitmeli mi? Yoksa kalıp savaşmalı mı? Kadın yada erkek hiç farketmez bir insanı başka birine tercih etmek kim olursa olsun can yakar, insana kendini kötü hissettirir.

Teknolojininde hızla ilerlediği şu günlerde aldatma ve aldatılma oranları hızla artıyor. Artık kimse benim eşim yapmaz diye kesin birşey söyleyemez oldu. Mutlu giden bir birlikteliğin olduğunu düşündüğün herhangi bir an; değişik bir parfüm kokusu, kıyafetlerde bulunan saç telleri, saklanan cep telefonları, kaçamak cevaplar fırtına öncesindeki puslu hava gibidir.

Bir tesadüf sonucu yada yapılan derin incelemer neticesinde aldatıldığını öğrenen insan herzaman çekip gitmeyi, gitmeden öncede içindeki kini ve nefreti kusmayı tercih eder. Sonrasında çekilecek acıları bile bile bunları yapmaktan alıkoyamaz kendini. Bakın Demet Akalın'ın bir şarkısı ne güzel anlatıyor durumu

Ne kadardır sürüyordu
Başka kimler biliyordu
Söyle kaç arkadaş kaç dost
Arkamdan gülüyordu

Demek ki ben senin için
Hiç birşeyden ibaretim
Hayatına girip çıkan
Sıradan bir hikayeydim

O kadar mı değerim yok
O kadar mı kıymetim yok

Ne kadar acı...
Bi o kadar açık;