aldatılmak hakkında bilgiler

abisiylee çıktım...

yaptığım hiç doğru değildi biliyorum ama onun yaptığı da doğru değildi.Şimdi olsam hiç uğraşmam bile.Zaman geçince yaptığımdan pişman oldum.O nun canını yakmak için yapmıştım ama asıl kaybettiği ben olmalıydım benim yaptıklarımm değil...canını acıtan şey yokluğum olması gerekiyordu.Umursamasaydım onu daha çok koyardı artık eminimmm

intikam almazdımmm...onun seviyesine düşmek istemezdim..aldatan kendini aldatmıştır.kızlar emin olun her aldatan bir gün eşşekler gibi pişman olur ve bu duygu ona yeter de artar....

nee intikamı alacagım ..... giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştirr bitanem...allaha havale ederim herhalde hiç yaşamadım yaşmakta istemem allahımda kimsenin başına vermesin intikam almak onun seviyesine aşagılıgına düşmek demek bırak güzelim deymez ugraşmaya .... kendii degerin düşerr kendine yazık edersinn...ne hali varsa görsün umursama bilee o gelir zatenn peşinden o zamanda sen onu ... edersinn iştee böle olursa olsun...degerini düşütmeye deymez...

aslında paylaşımını okuyunca direk içimden aldatan sevgilimin katili olurum demek geldi ama demiycem çünkü şuda bi gerçkdr aldatmak tek taraflı deildir.mutlaka aldatılan tarafın bi eksiği bi yanlışı olmuştr bu % 90 böyledr.erkekler çocuk gibidir herzaman ilgiye sevgiye şevkate ihtiyacları vardr.özellikle ilgisizlik sürükler aldatmaya... allah kimseye yaşatmasın çok kötü bişey olsa gerek :S

eylülada

Evet bende aldatıldım öğrendiğim an dünya başıma yıkıldı elime geçirseydim belki onu orada öldürürdüm insanın hayatta yaşabileceği en kötü şey birde gerçekten çok seviyorsan,şimdi hala evliyiz ve her an beni aldatabilir diye şüphe içerisindeyim allah kimseye yaşatmasın

ben intikam almazdım çünkü beni aldatıysa bende eksik bişeyler vardır ondan intikam almam birde cnm intikam alıpta onuınla aynı seviyemi düşüceksin boşverrr

gereksiz bi düşünce çoğu erkek doyumsuzdur aldatır.neden kendinde eksiklik görüyosunki saçma hiç bir zaman kendinde eksiklik görme.o eksiktirki bunu başka yollarla kapatmayı dener ve aldatır.kendi dört dörtlük olsa aldatmaz zaten.

Aldatılmak aşırı zor bişey bi kadın için.Allah kimseye yaşatmasın.2 yılımı verdiğim,ilk aşkım olan insanla ayrıldıktan 1 hafta sonra öğrendim ben herşeyi,resmen salak yerine koyulmuşum,bütün herkes onun ne haltlar yediğini bilirken bir tek ben habersizmişim
Onu sadece ben adam edermişim,o yüzden seslerini çıkarmamışlar falan,düşünsenize durumu
Hastanelik olduğum günlerdi,Allah'ım sizlere yaşatmasın :/
İntikam fikri aklımdan bile geçmedi,deliler gibi sevmiştim çünkü..
Çok zor geçen sürenin sonunda başkasıyla oyalanırken onu sildiğimi farkettim yavaş yavaş,sonra hayatıma biri girdi,çok sevdim onu
Tamamen sildim beni aldatan kişiyi,yeni bi hayat kurmuştum
Sonra ne oldu ? Beyefendinin yapmadığı kalmadı o pişmanlıkla,1 yıl olcak hala arıyo yalvarıyo ama nafile
İlahi adalete inanın,Allah'a havale etmek lazım kızlar
Mutlaka pişman olup dönüyolar,ama sizin aklınız da kalbiniz de başka yerlerde oluyo
Akışına bırakmak lazım diyorum :)

Evet 11 haftalık gebeyim ve bı kac saat önce aldatildigimi öğrendim ne yapabilirim ki çekip gitmeye karar verdim

Evet 11 haftalık gebeyim ve bı kac saat önce aldatildigimi öğrendim ne yapabilirim ki çekip gitmeye karar verdim

Klasik bir laf olacak ama erkeklerin hamurunda olan birşey bu aldatmak ama şunuda unutmamak gerekir kadın dayanışması diyoruz ya yine canımızı en çok yakan kendi hemcinslerimiz değil mi? Evli bir erkekle bile bile geleceği olmadığı halde yada yuvasını bozmak adına diyeyim eğer birde erkeğin cebinde biraz para mal mülk araba gibi kokuları alıp birlikte olan kadınlar bana göre şerefsizdir. Bu kadar bekar erkeğin suyumu çıktı. Haa mazeretleri hazır"aşık olduk biz" Şimdi ağzıma geleni söylerdim ama burası müsait değil her türlü aşağılayıcı küfürleri sıralıyorum içimden o tür kadınlara... Peki evdeki kadının suçu günahı ne evine çocuklarına bakıp herşeyiyle kendini eşine ve ailesine adamak mı mükafatı bumu olmalı? HAYIR!!! Ne yazık ki toplumumuz da bu işi çete haline getiren kişi ve kişilerde var sırf parası için evli erkeklerle birlikte olup onu sömürenlerve buna göz yuman ailelerde var...Bunu yapanlar sadece sanırım bu dünyayı düşünüyorlar inan bana hele ki hamilesin kii tüm dualarının Rabbimin nazarın da kabul olabileceği bir durumdasın sabır et. Allah sabredenlerle beraberdir bunu unutma. Diğer tarafta çok kötü hesap verecekler Allah'ın adaleti öyle yücedir ki bazen de yaşarken o kişiye gösterir adaletini iflah etmez kendisini... Sakın üç kuruşluk biri için yuvanı bozma. Karnında ki sabiyi düşün umarım eşin pişman olur bu yaptığından ve gerçekleri bir an önce görür. Şu an belki ona yaşadıkları heyecan verici farklı geliyor olabilir ama bir ailenin verdiği değeri üç kuruşluk o...lar veremez onların dediği aşksa bana göre o aşk sadece yatak aşkıdır. Önemli olan hayat boyu sürecek bir aşktır çünkü yatak bir ihtiyaçtan ibarettir ve gelip geçicidir geriye kalacak olan sevgi ve fedakarlıktır. İnsanlar hata yapabilir hatalar kullara mahsustur Rabimden dilerim eşinde pişman olsun ve bir an önce yuvasına sana ve karnındaki bebeğinize sahip çıksın, değerinizi anlasın. En iyi erkek pişman erkektir bunu unutma... Allah yar ve yardımcın olsun ...

Geri