gebe
  1. alexandrite

alexandrite Forum Okuru

alexandrite lazer

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında alexandrite tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar ağdadan kurtulup artık bende lazere başlamak istiyorum bununla ilgili araştırma yapıyorum alexandrite lazer varmış nasıl etkilimi yaptıran varmı aranızda bide fiyatlarını merak ediyorum aslında çok fazla tüylü sayılmam ama yinede daha pürüzsüz olmak ve uzun süre tüysüz kalmak için lazer yaptırmak istiyorum yaptıranlar acı oluyormu nlarıda yazarsa sevinirim

alexandrite lazer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazerle Tedavi...

Lazerle Tedavi...

Cilt Gençleştirme : Lazer ile cilt gençleştirme bu alandaki diğer yöntemlerden birçok noktada daha avantajlıdır. Bunlar arasında uygulamadaki hassasiyet, hiç veya çok az kanama olması, sayılabilir. Ancak yine de lazer ile cilt yenilemesi istisnasız herkes için geçerli bir yöntem değildir. Bazı vakalarda dermabrazyon ve kimyasal peeling gibi alternatif bir yöntem bugün dahi daha iyi bir seçim...
  2. lazer lekesi

lazer lekesi

mrb bacağımdaki kılcal damarlara 2 sene önce lazer uygulaması yapıldı ve lazer ışınıyla atış yapılan heryer yandı şuan koyu kahverenginde nasıl geçirebilirim teşekkürler
  3. Lazerin Bulunuşu, Lazeri Kim Buldu

Lazerin Bulunuşu, Lazeri Kim Buldu

Lazerin Bulunuşu, Lazeri Kim Buldu acaba bilenler yazarsa ve bilgi verirse sevinirim.
  4. Lazer yardımııı

Lazer yardımııı

Merhaba EDIT BY BEYZA başlamayı düşünüyorum birkaç kişinin iyi yorumunu gördüm ama tam emin olamadım orada yaptıran başka birileri var mı acaba yorum alabilir miyim?:( Mekan adresi ismi vermeyin
  5. Alexandrite İle  Lazer Epilasyon Yaptıran varmı?

Alexandrite İle Lazer Epilasyon Yaptıran varmı?

Alexandrite lazer epilasyon, medikal estetik alanda en çok kabul edilen lazer sistemlerinden birisidir. Alexandrite lazer ile yapılan epilasyonda önemli olan cihazın kalitesi ve estetisyenin uzmanlığıdır. Koyu tüylerde çok etkili olan bu sistem, Essi Polikliniği bünyesinde bulunmaktadır. Ağda, tüy dökücüler, tıraş ve diğer birçok yöntem, istenmeyen tüylerden kurtulmakta sadece geçici...

Sayfayı Paylaş