gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ali Gül hakkında bilgiler

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ali gül hakkında bilgiler, haberler, kimdir, seslendir, dublaj, sesi, hayatı, kısaca hayatı, filmleri, resimleri, biyografi
    Ali Gül, tiyatro mezunu ve seslendirme dublaj sanatçısıdır Melek2lerim. Şimdi gelin Ali Gül hakkında bilgiler edinelim.

Ali Gül, (d. 1958, Adana), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı.
    Sanat hayatına, Adana'da amatör tiyatro topluluklarında çalışarak başlayan Ali Gül, Tiyatro Bölümü mezunudur. Ankara Birlik Tiyatrosu ve Ankara Sanat Tiyatrosu gibi özel topluluklarda çalıştı. Uzun yıllar AST kadrosunda bir çok oyunda çeşitli roller üstlendi. Tiyatro oyunculuğunun yanısıra, kamera karşısına geçerek çeşitli sinema ve dizi filmlerde de rol aldı. Çasod üyesi olan sanatçı, yoğun şekilde seslendirme çalışmaları da yaptı.

Filmografisi

* Renkli - Türkçe - 1999
    * Kaç Para Kaç - 1998
    * Kopgel Taksi - 1995
    * Kaygısızlar - 1994
    * Kaynanalar - 1974

Ali Gül hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar Hakkında Bilgiler

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar Hakkında Bilgiler

mehmet ali aydınlar hayatı biyografisi çalışmaları görevi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Son dönemde meydana gelen şike iddialarıyla adı gündem den düşmeyen Mehmet Ali Aydınlar ,sanırız başkan olduğuna olacağına pişman olmuştur melekler.Her geçen gün son dakika şike haberleriyle gündemin çalkalanmasına neden olan bu olaylar umarız en kısa zamanda bir sonuca ulaşır.Futbolun...
  2. Zembilli Ali Efendinin hayatı hakkında bilgi arıyorum.

Zembilli Ali Efendinin hayatı hakkında bilgi arıyorum.

Merhabalar, Zembilli Ali efendi kimdir ? Zembilli ali efendinin hayatı hakkında bana geniş bilgi lazım paylaşırsanız sevinirim. Teşekkür ediyorum.
  3. Ünlü Astronomi ve Matematik Bilgini Ali Kuşçu Hayatı Hakkında Bilgiler

Ünlü Astronomi ve Matematik Bilgini Ali Kuşçu Hayatı Hakkında Bilgiler

ali kuşçu kimdir ali kuşçu hayatı Sevgili melekler, dünyaca ünlü astronomi ve matematik bilgini Ali Kuşçu Hayatı hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere... 15. yüzyılda yaşamış olan önemli bir astronomi ve matematik bilginidir. Babası Timur'un (1369-1405) torunu olan Uluğ Bey'in (1394-1449) doğancıbaşısı idi. "Kuşçu" lakabı buradan gelmektedir. Ali Kuşçu,...
  4. acilen yörük ali efe hakkında bilgi

acilen yörük ali efe hakkında bilgi

Acilen yörük ali efe hakkında bilgi lazım ne olur yardım edin, bekliyorum :(
  5. Ali Kuşçu hakkında bilgi var mı ?

Ali Kuşçu hakkında bilgi var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Bir araştırma yazısı için Ali Kuşçu hakkında bilgi toplamam lazım.Forumunuzda Ali Kuşçu hayatı hakkında ne gibi bilgiler var ?

Sayfayı Paylaş