gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alışma bana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Alışma bana,ne yapacağım belli olmaz, bugün varım, yarın birden yok olurum... Dokunma bana, kapanmamış yaralarla doluyum, canımı acıtma bir yara da sen açma... Sevme beni, yoğun duygularımda kaybolursun, tutuştururum...
    İsteme beni, yasaklarla boğuşursun, engellerle doluyum...
    Çözmeye çalışma sakın, seninle karışır iyice kördüğüm olurum...
    Anlama beni, ben kendimi anlarım, ben böyle mutluyum...
    Aşkı yaşatmamı isteme asla, ben aşka yıllardır inanmıyorum...
    Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varlığına!!!!!!!!!sonucunda öyle bir aşk yaşatırım ki, vazgeçemezsin, tutkun olurum...
    Yıkabilirsen duvarlarımı, sakın bırakma beni, tüm tutkularım ve gücümün arkasında, hala minik bir çocuğum, büyütemezsen kaybolurum..

Alışma bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışma,dokunma,sevme,çözmeye çalışma..!....

Alışma,dokunma,sevme,çözmeye çalışma..!....

Alışma bana,ne yapacağım belli olmaz, bugün varım,yarın birden yok olurum.. Dokunma bana,kapanmamış yaralarla doluyum,canımı acıtma.. Sevme beni,yoğun duygularımda kaybolursun,tutuştururum .. Çözmeye çalışma sakın,seninle karışır iyice kördüğüm olurum.. Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varlığına, sonucunda öyle bir aşk yaşatırım ki,vazgeçemezsin,tutkun olurum Yıkabilirsen...
  2. Duman - Belki Alışman Lazım

Duman - Belki Alışman Lazım

orada bir adam var adamın içi dapdar beyni başı patlar kendinden geçer... onu bunu bilmez bildiğini görmez görmeden inanmaz kendinden geçer... yeter... yeter... yalnız mı kaldın? bir tek sen mi varsın? yalnız mı kaldın? belki alışman lazım bu yalnızlığa belki katlanman lazım... orada bir kadın var kadının içi dapdar beyni başı patlar kendinden geçer... onu bunu bilmez...
  3. Bana bırak...

Bana bırak...

Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Bana birak sevdayi giderken sadece Bana birak acisini hallederim icimde Ben senden öncede yasiyordum Senden sonrada yasarim Hic düsünme tüm dünyayi Tek basima savasirim Ben zaten hep savasiyorum senden sonrada savasirim Hic düsünme hayatinla elbet birgün uzlasirim Bana birak söndürürüm icindeki yanginini...
  4. Anlat Bana

Anlat Bana

Nerdesin şimdi, Dönecek misin bilmiyorum, Bunu istiyormuyum bilmiyorum. Ama özlüyorum,seni... Özgürüm belki, yalnız değilim Her gün farklı biriyle Her zaman yenisiyle olabilirim ama özlüyorum,seni... Gel yanıma, istediğini bu sefer duyacaksın Bir kez daha dene, ben hazırım, Artık kimse önemli değil istediğim sadece sensin... Nerdesin şimdi, Tak tekrar beyaz tokanı, Sevdiğimi biliyorsun........

Sayfayı Paylaş