gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Allah Sana...

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Allah Sana...
    Amin Amin Allahim bizi dogru yolda ayirmasin...

Allah Sana... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Sana DÖndÜm Allahim

Sana DÖndÜm Allahim

SANA DÖNDÜM ALLAHIM Kendimle bir hasbihal edecek oldugumda Beyhude geçmiş yıllar yazık yazık der bana Hesabını veremem çürüttüğüm ömrümün Boşuna akmışım der anlımdaki ter bana Ne bıraktın ardında adını yad edecek Bir fatiha okuyup ruhunu şad edecek Ne mucizeler indi seni irşad edecek Gafletin iziyim der ruhumdaki kir bana Hiç dehşete düştümü titreyip duyguların Bölündü mü...
  3. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  4. Allahim Allah İlahisi

Allahim Allah İlahisi

allahım allah ilahisi allahım allah severim billah ilahisi hz musa elinde asa severim billah allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanında hz. ömer belinde kemer hu deyip döner aşk meydanın da allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanın da hz.bekir dininde zikir hu deyip döner aşk meydanında allahım allah severim billah mabudum allah aşk meydanın da hz. osman...
  5. allah

allah

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

Sayfayı Paylaş