gebe
  1. MÜSLÜMAN

MÜSLÜMAN Forum Okuru

Allah'ın kelamı ve güzel sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında MÜSLÜMAN tarafından paylaşıldı.

Allah Allahın en güzel sözlerini solermisiniz.

Allah'ın kelamı ve güzel sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve faydalı sözler

güzel ve faydalı sözler

faydalı sözler alimlerden anlamlı sözler ibni rüşd sözleri ömürle ilgili ömürle ilgili güzel Bulutlar ağlamasa yeşillikler nasıl güler? (Mevlana) Korkunç bir kurban bayramı olan kıyamet günü, inananlara bayram günüdür, öküzlere ölüm günü. (Mevlana) - Ana rahminden geldik pazara bir kefen aldık döndük mezara. (Yunus Emre) Bir Ömürde Kitap okumadan geçen iki gece Onuncu...
  2. Güzel ve Düşündürücü Sözler

Güzel ve Düşündürücü Sözler

komik düşündürücü sözler komik ve düşündürücü sözler ama aşkla ilgili moliere sözleri Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen (Yunus Emre) Hiçbir başarıya çiçekli yollardan ulaşılmaz LA FONTAINE Başarısızlığın kırk bin nedeni vardır bir tane mazereti yoktur. ADOLF HITLER...
  3. güzel ve anlamlı sözler

güzel ve anlamlı sözler

sevdiğine anlamlı sözler kalıcı sözler sevdiğine güzel sevdigine güzel Korkuyorum... Yağmuru sevdiğini söylüyorsun; ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Güneşi sevdiğini söylüyorsun; ama güneş çıkınca gölgeye kaçıyorsun. Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun; ama rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum; çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!… William Sheakspare...
  4. İlginç ve Güzel Sözler

İlginç ve Güzel Sözler

şeytanla ilgili komik sözler uyumakla ilgili komik sözler uyumakla güzel uyumak ile -Çok uyumaktan şikayet etti yavru yılan. Annesi ona akıl verdi: "Eğer az uyumak istiyorsan, akreple dost ol!" -Şeytan uyuyakaldı birgün. Rüzgar sert esti. Üç tüy düştü şeytandan dünyaya. Biri paraya yapıştı, diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa. Ogünden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı. -Can...
  5. Güzel ve düşündürücü sözler

Güzel ve düşündürücü sözler

facede paylaşılacak sözler facebookta paylaşılacak sözler facede güzel facebookta güzel leo buscaglia sözleri Birgün su içeceğin çeymeye çamur sıçratma", "Davranışlar kerkesin kendini seyrettiği bir aynadır", "Tecrübe herkesin kendi öz hatalarına verdiği addır", "Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız. Söyleyeyim ANNEMdir",...

Sayfayı Paylaş