gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Alman araba markalarını öğrenmek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben size alman araba markalarını sormak istiyorum. Almanların çıkardığı araba markaları hangileri acaba ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    1-BMW 2-MERCEDES
    3-AUDİ
    4-VW
    5-OPEL
    6-PORSCHE
    7-FORD (Almanya)
    8-TRABANT
    9-MAYBACH

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Wolksvagen de alman yapımı biliyorum das auto araba bu

Alman araba markalarını öğrenmek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Araba satin alma diyaloglari

Araba satin alma diyaloglari

Abi bunda ayir-bag var mı? -var -neresinde? -alla alla -Abi araba çok temiz bayandan? -Abi bayanı görebilirmiyim -hönk -Abi bu arabanın tamponu boyanmış -o baktığın çamurluk yanlız. - -Ya abi bunda klima varmı? -var tabi olmaz mı -o zaman bu araba olmaz? -neden kine? -klima beni çarpıyoo - -Abi bu kaç beygir. -185 beygir. -ohaa beygirr. - -bu arabanın şaftı kaymış -biraz...
  2. tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc no öğrenmek istiyorum tc öğrenmek istiyorum öğrenme yeni kimlikleri kimlik kartı tc numaramı öğrenmek istiyorum yazdım arkadaşlarım bir ton site çıktı bulana kadar kelimenin tam anlamıyla verem oldum :) İstedimki sizler aramayın. Tc kimlik numaranızı öğrenmek istiyorsanız tıkılayın :A:A Bu arada yakın zamanda elektronik kimlikler çıkacak arkadaşlarım dost hısım ve akrabalara duyrulur :)...
  3. Makyaj yapmayı öğrenmek istiyorum

Makyaj yapmayı öğrenmek istiyorum

makyaj yapmayı öğrenmek istiyorum makyaj nasıl yapılır, makyaj yapmanın püf noktaları, en kolay yolları ve dahası burada arkadaşlar. "Makyaj yapmayı bir türlü beceremiyorum" diyenler, işte size makyaj yapmanın püf noktaları ve en kolay yolları Melek'ler. Öncelikle cildinizi size uygun temizleyici ile temizledikten sonra, cildinizi bir miktar yine cildinize uygun bir krem ile...
  4. Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Almanca öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim ?

Merhaba, Almanyaya gitme durumun var bu yüzden Almanca öğrenmeye başalamak istiyorum, nasıl öğrenebilirim ?
  5. iş hayatımıı öğrenmek istiyorum

iş hayatımıı öğrenmek istiyorum

iş hayatım yolundamı düzene girecekmi

Sayfayı Paylaş