gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Almanca Atamesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Almanca Atamesajları - Almanca güzel sözler. Arkadaşlar merhaba hepinize. sizden bir ricam olacak bana Almanca Atamesajları yazarmısınız lütfen ne olur bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Almanca Atamesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alman Salatası

Alman Salatası

alman salatası Malzemeler: 60 gr elma, 55 gr patates, 40 gr salatalık turşusu, 15 gr zeytin yağı, 12 gr soğan, 60 gr pancar, 15 gr sirke, 4 gr maydanoz, 2 gr tuz Hazırlanışı: Patates ve pancarı kabuklu halde sıcak fırında közleyin. Sonra onları fırından çıkarıp kabuklarını temizleyin, küp şeklinde doğrayıp küçük kesilmiş salatalık turşusu ile karıştırın. Doğranmış soğanı da ilave edin. Daha...
  2. Alman Kurabiyesi

Alman Kurabiyesi

Malzemeler 375 gr.Tereyağı 5 Bardak Un 1 Tatlı Kaşığı Maya 1 Yemek Kaşığı Krem Şanti 2 Yumurtanın Sarısı 100 gr.İri Taneli Toz Şeker Yapılışı Yağı, unu ve parçalara ayırdığınız mayayı bir el mikseri ile iyice karıştırın.Daha sonra elinizin de yardımı ile yumuşak bir hamur oluşturun.Sıcak bir ortamda üstü kapalı bir biçimde 20 dk.bekletin.Hamuru unlanmış bir zeminde yarım santim...
  3. Almanca Zamanlar

Almanca Zamanlar

almanca zamanlar almancada zamanlar Personalpronomen (persönliches Fürwort) Die Deklination der Personalpronomen N(wer-was) Ich Du Er Es Sie Wir Ihr sie Sie A(wen-was) Mich Mich Ihn Es sie Uns Euch Ihnen Ihnen D(wem) Mir Dir Ihm Ihm ihn Uns Euch Ihnen Ihnen G(sessen) Meiner deiner seiner Seiner Ihrer unser euer ihrer ihrer Reflexivpronomen (rückbezügliches Fürwort) Typisch für ein...
  4. Alman pastası;

Alman pastası;

işte size lezzetine doyamayacağınız bir pasta Alman pastası hadi kolay gelsinnn... Kek için : 1 Paket pandispanya unu 3 Adet yumurta 4 çorba kaşığı su Kreması için : 2 Su bardağı süt 1 Adet yumurta sarısı 3 Çorba kaşığı un 1 Çay bardağı pudra şekeri 1 Çorba kaşığı margarin Hazırlanışı 1 paket pandispanya ununa 3 adet yumurta ve 4 çorba kaşığı su ilave edin. Mikserle 1...
  5. Kilo alma...

Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.

Sayfayı Paylaş